Після цього майстер-класу з блискавичних зборів від редакції Coca-Cola Journey Ukraine ви зможете зібратися у будь-яку подорож за час, який ваші колеги витратять на очікування у черзі до квиткової каси :)
luggage

1. Подивитись погоду і скласти список речей (5 хвилин)
Від погодних умов вашого пункту призначення та типу відпочинку залежить склад вашого відпускного гардеробу, тож за 3-5 днів до поїздки скористайтеся супутниковим погодним сервісом accuweather, на якому є детальний прогноз погоди у будь-якій точці світу. Після цього складіть список речей, які ви бажаєте взяти з собою (важливо враховувати, що на пляжний відпочинок краще брати тонкі речі з натуральних тканин (а для дівчат ще й 1-2 гарних сукні для вечірніх пригод ;), а у екскурсійний тур – комфортні речі з матеріалу, що не потребує прасування). Перегляньте його ще раз та викресліть четверту і п’яту пари взуття, палетку тіней на 120 кольорів, а також лляні речі (зізнайтеся, ви так і не торкнетеся готельної праски).
Цей самий список речей буде корисним і в готелі – з ним ви точно нічого не забудете :)
shutterstock-6328063

2. Зробити ревізію гардероба (10 хвилин)

Розкладіть на ліжку (дивані, килимі або іншій великій пласкій поверхні) усі речі за вашим списком та погляньте на відпускний гардероб відсторонено. Усі речі повинні добре поєднуватися між собою, а взуття має пасувати до усіх комплектів.
Усі речі, що пройшли «дресс-контроль» відкладіть у сторону для пакування, а інші – замініть або взагалі поверніть у шафу. Найбільш об’ємні речі рекомендуємо одягти на себе – так вдасться зекономити трохи місця у валізі :)
shutterstock-79876270

3. Зібрати валізний «тетріс» (10 хвилин)
Ви навіть не уявляєте, скільки речей вмістить ваша валіза, якщо вкладати речі у три шари! Перший – все ваше взуття (краще загорнути у пакет кожну одиницю і розкласти на дні валізи), а поміж ним – довгий одяг: джинси, светри сукні, так, щоб їхні краї звисали за бортик. Вони нам знадобляться у кінці пакування ;)
Другий – сорочки, блузи, футболки та білизна. Сорочки і блузи застібніть через ґудзик та складіть прямокутником (як в магазинах), а футболки та інший трикотаж згорніть валиками. Розкладіть рівномірно по всій площі валізи, поклавши у центр пакет з білизною. Останню, до речі, краще брати із запасом – ви ж не хочете прати у відпустці? І не забудьте купальник або плавки, якщо прямуєте до моря ;)
Третій – ваша косметичка, засоби особистої гігієни, дорожня аптечка, зарядні пристрої для гаджетів та ксерокопії документів. Засоби особистої гігієни краще брати ті, що закінчуються – їх можна буде сміливо викинути в останній день відпустки. Усі рідкі засоби загорніть у окремі зіп-локи і розкладіть по різних кутках валізи – якщо якийсь флакон не витримає сили вантажників аеропорту, не треба буде відмивати усі інші :)
А тепер наступає зірковий час для джинсів і суконь – накрийте ними останній шар речей і заправте краї з протилежної сторони. Тепер випадкові рукави, лямки та пакети не заважатимуть застібнути блискавку.
4. Остання перевірка (5 хвилин)
Візьміть із собою невелику сумочку, у яку складіть найважливіше: паспорт, туристичні путівки та роздруківки готельних бронювань, гроші та банківські картки, запасні окуляри або контактні лінзи (їх можна покласти і з другим шаром речей, але краще тримати при собі) та крихкі гаджети. Якщо ви маєте регулярно приймати ліки, покладіть сюди і їх, а також рецепт від вашого лікаря, якщо це необхідно.
Ось і все, ви володієте таємним знанням блискавичних зборів, і тепер вам по силам майже все :)
shutterstock-162205121