Масниця — веселе свято і чудовий привід приготувати і покуштувати таку смачну страву як млинці. Але водночас хочеться і поекспериментувати, приготувати щось нестандартне – так, щоб і смачно було, і корисно. Що ж, ми пошукали і зібрали для вас 5 небанальних рецептів млинців на будь-який смак.
1.       Гречано-кукурудзяні млинці.
Насправді, мука буває не лише пшенична. Більш того, в деяких регіонах України млинці традиційно пекли з інших видів муки. Наприклад, на Буковині поширеним був рецепт млинців з гречаною та кукурудзяної муки чи пшона. Тож замініть звичну пшеничну муку нестандартними варіантами і результат вас не розчарує, адже ви отримаєте нову смачну та у той же час корисну страву.
vegetable pancake
Автор зображення: Suzette

2.       Овочеві млинці.
Фанатієте від моркви і буряка та страшенно засмучуєтесь, що рецепти млинців не передбачають цих інгредієнтів? Не біда. Не стримуйте себе і спробуйте приготувати овочеві млинці на основі пюре тих овочів, які вам до вподоби. А буряк надасть вашій страві свого фірмового червоного кольору, тож нею буде приємно не лише ласувати, а і просто милуватися.
3.       Хвойні млинці.
Млинці — страва, звичайно, дуже смачна. А як щодо користі? Де вітаміни, мінерали, амінокислоти у цілющих кількостях? Нема. Але це легко виправити. Одним з безцінних джерел всіх перелічених корисностей є хвоя, яку у давнину часто використовували для приготування відварів. Тож чом би не спекти млинці на основі цього чудодійного відвару з голок ялини чи сосни? Отже, якщо ви вирішили спекти млинці, а молока у холодильнику не знайшлося, зате у дворі росте пухнаста ялинка, наважтесь побалувати себе дивовижними хвойними млинцями.
4.       Сирні млинці. Вкрай нестандартний варіант, адже цей рецепт взагалі не передбачає муки. Саме так – замість муки у якості «зв’язки» для тіста використовується крохмаль. А до самого тіста додається жирний, бажано, домашній сир. У результаті виходить надзвичайно смачна і оригінальна страва.
pumpkin
Автор зображення: Heather Katsoulis

5.       Гарбузові млинці.
У вас вдома ще з осені лежить гарбуз, привезений з села від бабусі, а що з ним робити вам досі не відомо, бо гарбузова каша ніколи не викликала у вас ентузіазму? Безпрограшний варіант — зробити млинці. Замісити тісто на основі гарбузового пюре, додати за смаком солі/цукру та готувати. Страва добре смакує як сама по собі, так і у якості основи для найрізноманітніших начинок, як солодких, так і ні.