«Кока-Кола Беверіджиз Україна» перемогла у національному конкурсі «Корпоративне волонтерство в Україні 204-205». Перемогу компанії принесли проекти «Допомога центру «Смарагдове місто» (номінація «Робота з внутрішньо переміщеними особами») та «Здай кров – врятуй життя!» (номінація «Партнерська програма: Здоров’я»).

«Смарагдове місто» — це центр соціальної реабілітації для українських дітей-сиріт у Святогорську Донецької області. Центр став домівкою для понад 500 дітей віком від 3 до 7 років, які тікали від бойових дій. Вихованці «Смарагдового міста» були евакуйовані з інтернатів у зоні АТО, і сьогодні вони продовжують навчатися, посміхаються та звикають до життя у новому місці.

Опікуватися Центром компанія почала більше року тому. Щоб створити для дітей чарівну країну Оз, Coca-Cola відправила гуманітарні вантажі з речами першої необхідності, сезонним одягом та взуттям, водою та напоями. Діти побували на екскурсії в Києві, на власні очі побачили, як готується улюблена кола, брали участь у майстер-класах з працівниками компанії. До того ж, компанія облаштувала чотири спортзали, де мешканці Центру підтримують хорошу фізичну форму та розвивають спритність.

donorstvo

Інша волонтерська ініціатива компанії, а саме – з донорства крові, стартувала влітку 203 року, у Всесвітній день донора. Відтоді співробітниками Coca-Cola було організовано вже шість акцій, під час яких 230 осіб здали крові для передачі Київському міському центру крові. Акція традиційно проходила на території офісу компанії у комфортних та абсолютно безпечних умовах, під наглядом бригади лікарів.

Coca-Cola зробила добру справу. Радимо і вам приєднатися – робіть дива власноруч, несіть людям світло і даруйте радість кожного дня. Передавайте добро далі! :)