«Незалежно від вашої позиції - беріть на себе відповідальність та пишайтеся своєю роботою» — Нола Вайнштейн
Перехід від навчання в університеті до професійного життя може бути доволі складним. Ми запитали експертів, успішних міленіалів, аби вони поділилися з нами, що, на їх думку, важливо мати на увазі, роблячи перші кроки у своїй кар'єрі.
Нола Вайнштейн, Стівен Ліндсей і Олікара Гайд мають цікаве життя і зовсім не схожі між собою, але у них є одна спільна риса: всі вони є студентами Coca-Cola. З 1989 року фонд Coca-Cola не тільки допомагає студентам досягти успіхів у навчанні - він продовжує підтримувати їх і надалі, протягом всієї кар'єри, аби допомогти змінити світ.
Ці троє надзвичайних колишніх студентів Coca-Cola надали кілька порад, які допоможуть подолати випробування першого робочого місця, вирішити проблему на своєму кар'єрному шляху і взяти штурмом бізнес-світ.
Нола Вайнштейн, виконавчий директор по залученню у Twitter
Запитання: Чи можете ви розповісти нам трохи про вашу роботу?
Я працюю з бізнес-лідерами з різних країн світу - допомагаю їм краще зрозуміти можливості платформи, аби вони змогли оптимізувати свою роботу у Twitter.
З: Коли молоді фахівці ще тільки на початку їх кар'єрного шляху, що б Ви могли  їм порадити щодо поглядів у далеке майбутнє ?
Пам'ятайте, що те, що може здаватися неправильними шляхом, в кінцевому підсумку може привести вас у цілком правильному напрямку. У коледжі та аспірантурі я прагнула бути редактором журналу. Після закінчення школи можливості друку були обмежені, тому я зацікавилась онлайн-журналістикою, яка була відносно новою сферою у той час. Я справді щаслива, що вчинила саме так. Замість нудної перевірки фактів і цілодобового кавування, я була у перших рядах на тижні моди, була за лаштунками кожної церемонії нагородження в Голлівуді і досліджувала світ медіа зсередини. Коли я стала головним редакторо Mode Media — раніше Glam Media - я відповідала за створення контенту і діяльність на декількох платформах. Ця позиція згодом і привела мене у Twitter, і я дуже рада, що занурилась у цифрові ЗМІ, хоча це і не було популярним журналістським рухом у той час.
З: Ви працюєте в корпоративному світі. Є що-небудь таке, що було особливою проблемою, коли ви почали працювати?
Я надаю перевагу культурі і настрою стартапу. Я прагну інновацій, щоб навколо були розумні люди, вдумливі лідери, що приймають стратегічні ризики, що охоплюють нові ідеї і творчо використовують технології. Деякі з більш традиційних корпорацій і ЗМІ, де я працювала на ранній стадії, були занадто суворими у встановленні відносин і дисципліни, це відчутно професійно обмежувало.
З: Яку пораду ви б дали недавнім випускникам, аби допомогти їм зробити успішною свою першу роботу?
Незалежно від вашої позиції - беріть на себе відповідальність та пишайтеся своєю роботою. Реалізуйте будь-які можливості, які трапляються вам на шляху, і ніколи не кажіть «це не моя робота». Беручи на себе нові завдання і ролі ви значно прискорюєте власну кар'єру. Коли я починала в Glam шість років тому, один із засновників, Діанна Маллінс, вітала мене з сумішшю порад та настанов: «Роби свою роботу, і робити її добре, але не думаю, що ти повинна залишатися тільки в своїй смузі». Вона відкрила двері для мене у інших аспектах діяльності компанії. Цей доступ прискорив мій професійний зріст і дав мені величезне розуміння за межами області редакції – це і бізнес-розвиток, і операції, і продажі та маркетинг.
Стівен Олікара, співзасновник і президент проекту Millennial Action
steven
«Знайти свою місію — це велика справа і в це необхідно вкласти всю свою енергію і ресурси, навіть більше, ніж ви потім витрачатимете, щоб служити цій місії»

З: Чи можете ви розповісти нам трохи про вашу роботу і проект Millennial Action?
Я заснував проект Millennial Action в 2012 році з кількома колегами. Це некомерційний проект, присвячений активації політиків і лідерів міленіума, щоб створити партизанське пост-політичне співробітництво. Я управляв всіма операціями стратегії, програм та розвитку.
З: Які навички або риси стали вам у нагоді там, де ви знаходитесь сьогодні?
Перш ніж я потрапив у політичній світ я був музикантом. Через музику, особливо джаз, я дізнався про імпровізацію. Одна з найважливіших навичок, якою необхідно володіти підприємцю є вміння імпровізувати - використовувати доступні ресурси для створення чогось особливого і значущого.
З: Чи рекомендуєте ви заснувати власний бізнес відразу ж після навчання або ж недавнім випускникам варто попрацювати на інших людей в першу чергу?
Я думаю, що це залежить від кожної окремої людини. Обидва шляхи можуть бути корисними, але треба володіти дуже специфічними рисами, щоб успішно запустити організацію з нуля одразу після закінчення навчання. Ви повинні мати високий рівень завзятості і готовність вирішувати велику кількість проблем. Якщо ви плануєте щось організовувати після коледжу, я рекомендував би співзасновників - людей, які будуть працювати з вами у проекті цілодобово.
З: Інші думки про створення успішного професійного або особистого життя, якими ви хотіли б поділитися з читачами?
Знайти своє покликання. Знайти свою місію – це велика справа і в це необхідно вкласти всю свою енергію і ресурси, навіть більше, ніж ви потім витрачатимете, щоб служити цій місії. Це не буде легко. Це вимагає багато короткострокових жертв, але ми повинні думати про спадщину, яку ми залишимо на цій планеті.
Ліндсей Хайд, засновник і генеральний директор Baroo
baroo
«Я знайшла найбільше задоволення в ролі, де я можу об'єднатися зі спільнотою і мати позитивний вплив»

З: Чи можете ви розповісти нам трохи про вашу роботу і Baroo?
Baroo пропонує послуги догляду за домашніми тваринами. Ми співпрацюємо з декількома великими житловими комплексами. Ми робимо все - від вигулу собак до прибирання сміття з котячих ящиків.
Моя роль як генерального директора стартапу - робити все, що повинно бути зроблено, будь то пошук нових партнерів для співпраці, маркетингові кампанії або робота безпосередньо з нашими клієнтами.
З: Чому ви навчилися, будучи студентом Coca-Cola, як це допомогло вам у професійному житті?
Це був дійсно один з найцінніших досвідів для мене. Мені пощастило мати людей, до яких я завжди могла прийти за порадою, за підтримкою, коли мені потрібно було що-небудь, що підніме настрій.
З: Що б ви порадили щодо пошуку задоволення та успіху?
Я знайшла найбільше задоволення в ролі, де я можу об'єднатися зі спільнотою і мати позитивний вплив. Я закликаю молодих людей думати про те, наскільки їх робота відповідає професійним прагненням. Але також - які це дає їм можливості спільної діяльності з оточуючими? Одна з великих речей, яку ми бачимо у молодих людях сьогодні є акцентом на «подвійності» - робити добро і робити добре свою справу.