Дрю Бойд - 30-річний ветеран маркетинг-індустрії. Він присвятив 17 років роботі у Johnson&Johnson, на сьогоднішній день проводить тренінги, консультує і має багатий досвід у сфері інновацій, переконання та впливу, соціальних медіа. Він є виконавчим директором  Master of Science у Marketing Program  і доцентом маркетингу та інновацій в університеті у Цинциннаті.
«Інновації - це командний спорт. Ось чому групи людей часто показують набагато кращі результати, ніж самотні генії. Це пояснює, чому важливо залучати інших, аби вони допомогли вам з творчими проектами. Але як саме заохотити когось надати допомогу? Відповідь -ваша репутація визначає, наскільки охоче інші люди підуть вам на зустріч і будуть співпрацювати.
Те, як саме працівник буде обмінюватися інформацією з колегою, залежить від репутації першого. Сприймай інших так, як хочеш, аби сприймали тебе, в контексті співпраці є «Золотим правилом» творчості.
Офіційно це можна назвати правилом взаємності - люди віддають у тому вигляді, в якому отримали. Це соціальна норма, яку зараз, здавалося б, вивчають в рамках кожного людського суспільства. Але тут існує один дуже важливий момент, якому не завжди приділяють достатньо уваги – аби це працювало, ви повинні зробити перший крок.
Доктор Роберт Чалдіні у своїй книзі «Вплив: наука і практика» описує шість універсальних принципів переконання, у тому числі – і принцип взаємності, який значно збільшує вірогідність, що людина скаже «так»  у відповідь на ваш запит. Ці принципи загалом є життєвими навичками, які з однаковим успіхом  ви можете використовувати як в особистому житті, так і в професійному.
Окрім взаємності є багато інших способів, як ви можете допомогти своїм колегам в їх роботі. Спробуйте знаходити інтерес в їх проектах, ділитися порадами та досвідом, давати відгук, розділяти своє коло спілкування, щоб знайти тих, хто зможе допомогти їм і доповнити їх роботу. 
Доведений факт: навіть невеликі жести, маленькі зусилля у певному напрямку з часом мають значення і впливають на результат. Мій колега, Карл, придбав чотири старовинні мапи за $ 1.00 на гаражному розпродажі для іншого колеги, Боба, який колекціонує старі мапи. Протягом наступних тридцяти років ця маленька послуга мала великий вплив на зміцнення їх стосунків. Боб дбав про Карла протягом їх кар'єри і часто нагадував про його несподіваний подарунок, ці старі мапи. Всі чотири лише за один долар!
І це працює також іншим чином - коли ви отримуєте допомогу від оточуючих, взаємність виникає сама собою. Побудуйте репутацію людини, яка готова віддячити іншим, коли отримала від них допомогу. Це золоте правило і його наслідки насправді дуже довготривалі, як у випадку з Бобом і Карлом.
І, нарешті, важливо розвивати неформальні соціальні відносини не тільки усередині, а і поза вашої робочої групи. Один з кращих способів донести думку, що ви можете бути справді корисним - приділяти час своєму ставленню до інших. Це дозволить їм з часом повернутися до вас, щоб допомогти бути більш ефективним у всьому, що ви робите».
Аби дізнатися більше і ознайомитись з іншими матеріалами Дрю, відвідайте його блог, Inside the Box Innovation