«Я підготував для неї грандіозне свято» Каже Уілл Рамос, старший менеджер з розвитку компанії Coca-Cola. Менше ніж через 24 години він зустріне Траншедду Вашингтон — дівчину, з якою вони разом вже 5 років, аби зробити їй пропозицію.  «Вона надзвичайно здивується!»
couple

17 липня 2015 року, штаб-квартира Coca-Cola в Атланті. Траншедда навіть не підозрює про плани Уілла, вона думає, що на неї чекає просто чергова робоча зустріч. Вони прямують до нещодавно відремонтованого корпусу компанії і сідають за барну стійку. Уілл замовляє Coca-Cola з ванільним морозивом (коктейль називається Coke float). Офіціантка приносить дві склянки з червоними трубочками, а потім — дві скляні пляшечки Coca-Cola.
diner

Закохані не бачать, що написано на етикетках. Уілл повільно повертає першу пляшечку. На етикетці надрукована слово «Marry» («виходь»). А потім і другу, на якій, звичайно, «Me» («за мене»).
«Виходь за мене, Траншедда!»
merryme

Уілл встає на коліно, дістає з кишені обручку і одягає його на руку коханої.
ring

«Я зробив усе, аби вона сказала «так»
І саме це вона і відповіла! Траншедда поклала свою голову на груди Уіллу і заплакала. А потім помітила, що вони не самі. Колеги, друзі і навіть кілька родичів Уілла стояли навколо них - це вони допомогли йому спланувати і втілити в життя таку казкову пропозицію. І ось вже десятки людей святкують і виголошують тости на честь свого колеги та його нареченої.
marry

marryme

tearshappines

hug

«Це той самий момент, коли вона в шоці від несподіванки і просто сяє від щастя... У це було вкладено всі наші сили, ми довго думали, як взагалі все це організувати. І  все просто чудово!»
Уіллу не звикати до стратегічного планування. Після школи він працював в адміністрації Клінтона, а пізніше служив в американській армії в якості офіцера піхоти. Він пішов з армії в 2007 році і влаштувався в компанію Georgia-Pacific, де і зустрів Траншедду, яка працювала там юристом.
Уілл приєднався до команди Coca-Cola влітку 2013 року, а коли через якийсь час вирішив зробити пропозицію, зрозумів, що хоче використати іменні пляшечки, випущені компанією Coca-Cola в рамках кампанії “Share a Coke”.
all

«Більшу частину свого часу я проводжу у двох місцях - на роботі та вдома. Мені комфортно і там, і там. І все це завдяки людям, які мене оточують. Я подумав, що було б добре, якби я зміг об'єднати їх і створити незабутнє свято», — пояснює Уілл.
Останні два місяці він і його колеги провели у пошуках ідеї, яка була б оригінальною і при цьому сподобалася б нареченій. «Я безмежно вдячний їм за те, що вони приділили мені стільки часу. Така турбота і щира допомога багато чого говорять про колег! » — зізнається Уілл.
hardday

«Все пройшло просто бездоганно... Можна сказати, я відчуваю полегшення», — радіє наречений. Насправді ще є про що подумати: попереду весілля, яке пара планує влаштувати восени, в Атланті.
«Траншедда це заслужила. Думаю, що допоміг їй відчути себе особливою і показав, що вона для мене — найважливіша людина в житті. Сьогодні вранці вона сказала мені: «Я боюся повертатися на роботу, тому що ці останні кілька днів були казкою», — сміється щасливий Уілл.
happy

bottle

Coca-Cola