У Києві є фантастичне місце – Музей води, або офіційно Водно-інформаційний центр. У часи, коли одні жаліються, що в місті нема куди піти, а інші – що музеї тепер не в пошані, тут кожні вихідні збирається черга. 

За 11 років існування Музей відвідали понад 1 410 000 людей! Чому?

Я напишу про свої п'ять причин, адже за останні п'ять років цей Музей став частиною моєї роботи і мого життя. П'ять років, впродовж яких у мене склалися надзвичайно дружні стосунки з невеличким колективом професіоналів і фанатів своєї справи. А в результаті з'явився новий розділ в екскурсії Музею, про який - у причині №2.

Музей води

Причина №1. Парк «Хрещатий», в якому розташований Музей, - одне з найромантичніших місць Києва. Адже саме у цьому парку є «міст закоханих». А сам Музей розташувався у водонапірній башті та підземному резервуарі питної води кінця 19-го століття – і при цьому наповнений сучасними інтерактивними елементами, часто абсолютно несподіваними.

Музей води

У романтичному парку


Причина №2. Цього року з нагоди Дня води, який відзначається світом 22 березня, у Музеї відкрилась нова відеоекспозиція на тему «Походження води на Землі». Така "зав'язка" на початку екскурсії стала ще однією "родзинкою" Музею. Відео на циліндричному екрані висотою понад 3 метри та об'ємний звук переносять глядачів у ті часи, коли формувалась Земля. Окрім того, фільм акцентує на унікальності глибоких артезіанських вод та їхній цінності для людини.

Ця експозиція стала можливою і завдяки моїй улюбленій марці питної води "BonAqua". Довіра, спільні цінності, та бажання донести інформацію про важливість природних ресурсів – а особливо води – до якнайбільшого кола споживачів стали фундаментом для створення найсучаснішого залу в Музеї.


Причина №3. Ви обов'язково відкриєте для себе щось нове, цікаве і корисне, навіть якщо ви тут вже були.

Я приводила сюди друзів і знайомих незліченну кількість разів і вже навіть сама можу бути гідом. Але щоразу поїздка у ліфті в «підземелля», грім і блискавки в приміщенні викликають ті самі відчуття несподіванки. А ще - дуже цікаво спостерігати за ошелешеними і здивованими виразами облич відвідувачів, які «повертаються до реальності» на виході.

Причина №4. Кожен з нас часом хоче повернутись у дитинство або загадати три бажання Золотій рибці. За п'ять років я бачила тут високих начальників, які із задоволенням ставали у центр величезної мильної бульбашки. А ще в Музеї є акваріум, в якому «золотими рибками» аж кишить – тож вистачить на кожного. І, як тут кажуть, ще не було жодної скарги на невиконання задуманих бажань!

Причина №5. Наостанок відкрию секрет. Не одна пара приходила сюди як хлопець з дівчиною, а виходила у статусі заручених. І якщо хочете мати оригінальні фото у день вашого весілля – приходьте в Музей. Тут завжди радо зустрінуть і підкажуть найкращі ракурси для фотосесії. Ви точно матимете згадку на все життя!


До речі, сайт Музею можна відвідати за посиланням: http://www.aqua-kiev.info/