Проект #ТиЛідер реалізується Національним олімпійським комітетом України у партнерстві з Програмою розвитку ООН та за підтримки Фундації Кока-Кола в рамках міжнародної програми New World.

Даний проект є яскравим продовженням успішного Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», що вже вп’яте проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України.

Протягом року учні 5-8 класів з усієї України виборювали право представляти свою область на найголовнішому старті сезону. Змагання проходили в декілька етапів — між класами, школами району, міст, області та включали в себе з вікторину та естафету.

Найактивніша команда регіону виборювала право на участь у фінальному етапі, що проходив в Олімпійському таборі, де протягом тижня 300 найспортивніших та найрозумніших дітей проявляли  свої інтелектуальні та фізичні здібності в чесній та безкомпромісній боротьбі.


Окрім олімпійсько-спортивної складової, кожен з  учнів отримав чудову можливість розкрити свої лідерські якості, навчитись об’єднувати зусилля заради досягнення поставленої мети у збереженні природи та дбайливому ставленні до навколишнього середовища.

Під час теоретичних і практичних занять учасники отримували знання, які їм знадобились, щоб взяти участь у написанні проекту, реалізація якого могла б вирішити екологічну проблему в школі, районі чи області, де мешкають учасники.

Тож всі бажаючі команди, а їх виявилось вісімнадцять, заповнили і подали свої проекти, а компетентне журі визначили переможця. Члени журі віддали перемогу не одній, як було заплановано, а двом школам. Кожна з них отримала по  п’ять тисяч доларів  на реалізацію свого екологічного задуму.

Першими переможцями проекту стали —  середня загальноосвітня школа №1 міста  Баштанка Миколаївської області  та  середня загальноосвітня школа №5 міста Комсомолськ, Полтавської області. 

Діти проявили ініціативу, досягли поставлених цілей та принесли користь громаді рідних міст.

Відзначимо, проект #ТиЛідер охопив понад 1 000 000 школярів віком від 12 років з 4000 шкіл по всій Україні.