На будь-яку причину боятися несподівано знайдеться причина сподіватися. На всі причини піддатися або відступити є вагома причина дошукатися і працювати наполегливіше. І на сукупність причин сумніватися завжди існує безліч причин вірити у краще завтра.

Саме такою життєствердною є філософія тематичної кампанії Coca-Cola, яка пропагує ідею, що, незважаючи на затяжну економічну невизначеність, політичний неспокій, стихійні лиха та інші життєві негаразди, у сьогоденні все ж таки позитив переважає.

У 2010 році навесні у Мексиці й Колумбії вийшов ролик, у якому діти співають життєрадісну пісню, а фоном слугують різні зображення і коментарі. Відео, яке за короткий час викликало емоційний відгук у всій Латинській Америці, відтоді потрапило до понад 70-ти країн. 

Охопити весь світ

Кожна країна додала щось питомо своє до загальної картинки. В Японії, яка тоді ще оговтувалася після руйнівного землетрусу 2011 року, Coca-Cola надихала споживачів бачити хороше навіть у трагедії. Кампанія також додала частинку щастя у такі економічно застрашені країни, як Греція, Італія, Іспанія. На Філіппінах Coca-Cola нагадала споживачам, що є багато «Причин бути вдячним» і віддячити іншим у ці святкові дні, а також дякує філіппінцям за те, що от уже 100 років Coca-Cola є частиною їхнього життя.

«Причини вірити» вкорінені у реальність сьогодення», — пояснює Хав’єр Санчес Ламелас (Javier Sanchez Lamelas), віце-президент з маркетингу Coca-Cola в Латинській Америці, де народилася ця ідея. «Люди в усьому світі переживають непрості часи. Вони мають знати, що все влаштується , і Coca-Cola — той бренд, який може дати таку впевненість».

Натхнення для народів Африки

Африка має найбільше причин вірити і надихати бачити світлий бік континенту, який часто зображують темним, безнадійним, враженим хворобами, конфліктами і бідністю. У березні Coca-Cola запустила проект «Мільярд причин вірити у Африку». Кампанія пройде у всіх африканських країнах на південь від Сахари, протягом наступних двох років. Основу кампанії становить телевізійний ролик, у якому південноафриканський співак Стів Кекана (Steve Kekana) виконує пісню «Я люблю тебе, Африко» (I Love You, Africa), свій хіт 20-річної давнини, однак тепер записаний з дитячим хором з Кенії, аби привернути увагу до того, як Африка сприймає світові виклики у позитивний, суто африканський спосіб.

Світовий директор бренду Coca-Cola Лорна Соммервілль (Lorna Sommerville) стверджує, що кампанія «Причини вірити» так легко поширюється світом, бо «ґрунтується на тому, що в нас є більше спільного, ніж різного».
«Коли ідея проникнута людською щирістю, для неї не існує кордонів…», — додає Сомервілль.