У шафі кожного з нас є щонайменш одна річ червоного кольору (винного, лососевого, коралового – це теж рахується :) і хоча б зрідка виникає думка про те, з чим же цю прекрасну річ поєднувати у повсякденних луках. Подивіться на ці фантастичні кольорові поєднання від модників з усіх куточків світу і ловіть натхнення для осіннього шопінгу ;)
Червоний з білим – це нова класика! Яскравий колір підкреслює білизну, тож навіть масивна червона прикраса зробить вашу сорочку сліпучо-білосніжною так, як це не зможе зробити жоден пральний порошок. Але дуже важливо з насиченим "кока-кольно-червоним" носити лише білі речі – бежевий, айворі або колір слонячої кістки виглядатимуть тьмяними і "брудними" поряд з яскраво-червоною річчю (комбінуйте такі речі з винно-червоним та бордовим).
Таке кольорове поєднання виглядає чудово як у вигляді принту, так і у комбінації базових речей, а також чудово перетворюється на святкове за допомогою золотистих аксессуарів :)


Червоний з сірим – поєднання для стриманих леді. М'які нотки сірого "пом'якшують" яскраво-червоний, а темні відтінки червоного у поєданні з сірим не покидають сторінок модних журналів вже багато сезонів підряд.
red-and-gray-outfits

Червоний з насиченими відтінками зеленого, синього та фіолетового – варіант для рішучих та неординарних особистостей :) Важливо, щоб обидва кольори були однаково яскравими, без сірих або бежевих ноток, інакше більш м'який відтінок виглядатиме тьмяним. Якщо ж таке кольорове поєднання здається занадто радикальним, розбавте його речами базових кольорів: білого, сірого, світло-коричневого або чорного.