Ніколи не замислювалися про те, як виглядала святкова реклама Coca-Cola до того, як «Свято наближається» стало добре знайомою нам класикою? Ми повернулися у 30-ті роки і витягли з архівів різдвяні постери Coca-Cola.

1922 рік: Все тільки починається

Перший різдвяний рекламний постер Coca-Cola з’явився у 1922 році в журналі The Saturday Evening Post. Кампанія проходила під слоганом «Спрага не знає пори року» і була покликана підвищити продажі напою взимку. В ній вперше відзначився Санта Клаус у компанії з Coca-Cola.

У грудні 1930 року у тому ж журналі The Saturday Evening Post читачі побачили рекламу, яку створив художник Фред Мізен. На картині був зображений Санта-Клаус, який стояв у натовпі покупців універмагу з пляшкою Coca-Cola в руці. У цій рекламі Санта вже виглядає майже таким, яким ми його знаємо.

1931 рік: «Знімаю капелюха перед цією свіжістю»

Напевне, найвідоміша різдвяна реклама Coca Cola – це постери з Санта Клаусом, образ якого створив художник Хеддон Сандблом. Вперші він з'явилися в 1931 році в журналі The Saturday Evening Post. Новий різдвяний герой одягався в яскраво-червону курточку і штанці, обшиті білим хутром, і любив пошкодити. Рекламна кампанія із зображенням Санти швидко стала популярною і з'являлася в журналі і на екрані кожного сезону.

За час співробітництва з Coca-Cola Сандблом написав більше 40 оригінальних картин із зображенням Санта Клауса. Роботи художника так сподобалися людям, що зображення Санти від Coca-Cola стали прототипом для Святого Миколая по всьому світу.

1937 рік

1950 рік

1953 рік

1959 рік

1963 рік

Пізніше образ Санта Клауса, що створив Сандблом, прикрасив легендарні вантажівки із різдвяної реклами Coca-Cola «Свято наближається».

У 2009 році зовнішній вигляд Санти став більш сучасним. Швецький художник Мікаель Еріксон трохи попрацював над ним і спеціально для зовнішньої реклами були намальовані маслом на полотні три картини, що зображують Санта Клауса в новому оточенні.

Реклама Coca-Cola без Санти

1942 рік

Різдвяний постер реклами Coca-Cola, створений під час Другої Світової війни. Спрямований на те, щоб підняти бойовий дух солдат на свята. 

1946 рік: Новий рік у сімейному колі разом з Coca-Cola – що може бути краще!

Але погодьтеся, що ми вже не уявляємо новорічних свят без Санти з Coca-Cola та без відомих вантажівок із приспівом «Свято наближається»!

Святкуй з Coca-Cola!