Неможливо уявити більш світле та щире свято, ніж Різдво. Це той час, коли хочеться бути з рідними й близькими, ділитися з ними усмішками й теплом. Увесь рік Coca-Cola дарувала радість своїм споживачам, а на Старий Новий рік співробітники компанії й самі отримали яскравий новорічний сюрприз: в офіс Coca-Cola завітав вертеп Українського католицького університету (УКУ) з різдвяною виставою.

vertep2

Традиційно в основі різдвяного вертепу – історія про народження Ісуса Христа, поклоніння йому пастухів і царів-волхвів та про наказ Ірода вирізати віфлеємських немовлят, за який він поплатився своїм життям. У кожного, хто береться за цю виставу, євангельський сюжет оживає по-своєму, співзвучно до важливого і акторам, і глядачам. Нинішні події в Україні відобразились і в постановці студентів УКУ. Серед класичних персонажів  янгола, чорта, волхвів і колядників, у вертепі з’являється дівчина-Україна та воїн, який її захищає.

Український католицький університет славиться своїм хором, і традиційні українські колядки у виконані студентів стали особливо приємним доповненням до розіграного дійства. Разом із співробітниками компанії колядники заспівали улюблені всіма «Добрий вечір тобі, пане господарю», «У Вифлеємі новина», а також «Щедрик» Миколи Леонтовича. У 2016 році ця всесвітньо відома колядка талановитого українського автора святкуватиме своє 100-річчя. Завдяки зусиллям іншого українця Петра Вільговського ця колядка отримала англомовну версію, і вже багато років «Carol of the Bells» є символом Різдва для всього західного світу. В її ніжному багатоголосі закладені давні українські культурні коди, які несуть вічне світло і радість, що прийшли разом із Христом.

vertep3

У сучасному світі й у святковий час важко лишити позаду метушню й неспокій. Тому ми щасливі, що хоча б на один день змогли забути про повсякденні справи та насолодитися різдвяною виставою, а в нашому офісі засіяла Віфлеємська зірка, нагадуючи про споконвічні українські традиції.

Віддавна будь-яка вертепна вистава закінчується перемогою добра над злом, світла над пітьмою, і вистава УКУ не стала винятком. Такі моменти дарують радість і натхнення боротися з труднощами та втілювати свої мрії у життя. Coca-Cola щиро бажає всім злагоди, родинного тепла та затишку, любові, радості і благополуччя.