Пропонуємо вам найсвятковіші, найзворушливіші та найсвіжіші відео Coca-Cola.

Бант з упаковки

Етикетка, яка легким рухом руки перетворюється на подарунковий бант – звучить круто. Ще крутіше те, що вона справді існує! Взимку 2015/2016 Coca-Cola в спеціальній упаковці була представлена в кількох європейських країнах. Нижче – ролик з Угорщини. Співачка Габі Той демонструє, як поводитися з новинкою.


Безкоштовний подарунковий папір у Великій Британії

У туманному Альбіоні придумали дарувати відвідувачам торгових центрів яскравий, красивий брендований пакувальний папір. Відривні рулони встановлені в популярних шопінг-місцях – бери скільки хочеш! :)


Різдво в Німеччині

 

Сюжет відео простий, а тому неймовірно зворушливий. Дівчинка Тар'я пише листа Санті про те, що хоче зустріти Різдво з усією родиною. Новорічний караван Coca-Cola везе дівчинку та її маму до тата-далекобійника, який знаходиться в рейсі за сотні кілометрів від дому. Бажання Тар'ї виконано: вона зустріла свято в колі сім'ї, та ще й в оточенні вантажівок Coca-Cola, що світяться. Чи це не мрія будь-якої дитини?


Виконання бажань

 

Coca-Cola взялася виконувати справжні бажання реальних людей. У відео лише один приклад: дівчина Кріша просить, щоб її подруга пішла на побачення з хлопцем, в якого закохана з дитинства. Хто допомагає здійснити задумане? Coca-Cola!


Сніг у подарунок

 

Сінгапурці можуть тільки мріяти про сніжне Різдво. Але Coca-Cola перенесла зимову країну чудес Лапландію до теплого Сінгапуру.
Після обміну посмішками та привітаннями за допомогою відеозв’язку місцеві жителі Лапландії лопатами почали завантажувати сніг у спеціальну машину, пересилаючи його через півсвіту своїм новим друзям!


Міст для Санта-Клауса

 

Реклама про те, що Санта обов'язково прийде, незважаючи на будь-які перепони. Герой відео — хлопчик, який думає, що чарівник у його село не потрапить через зламаний міст. Дитина пише послання Санта-Клаусу, кладе в пляшечку з-під Coca-Cola і просить тата залишити її на високому дереві. Тато береться за роботу, до нього приєднуються всі жителі селища. А що з цього виходить, дивіться у відео.


Милі звірята у Коста-Риці

 

Аніматори в костюмах допомагають створити різдвяну ялинку і приносять свято в місто Сан-Хосе.