Ось і прийшла весна. На вулиці вже не так холодно, а отже саме час зайнятися ранковими пробіжками!
Але як себе змусити це робити?
Ранкова пробіжка - це гарна можливість зміцнити здоров'я і зберегти запас оптимізму на тривалий час. Багато людей читали про користь ранкового бігу, але не можуть зважитися. Ранній підйом перед роботою або у вихідний повністю відбиває будь-яке бажання бігати. Адже так приємно поніжитися, полежати в ліжку і нічого не робити.

1.    
Перед пробіжкою лягайте спати раніше

Можете вибрати вихідний день і зробити пробний забіг. Необов'язково вставати рано, головне щоб ви почали це робити. Подивіться, скільки це забере у вас часу. Зазвичай не більше 30-40 хвилин на день. Наступного разу вам вже буде легше піднятися з ранку. 
2.     Головне – бажання
Змусити себе бігати вранці цілком реально, якщо ви цього дійсно хочете. По-перше, ранкова пробіжка заряджає бадьорістю й оптимізмом на цілий день. По-друге, з ранку починається планування дня. А ввечері можуть бути зустріч з друзями, похід в кіно і т.д. По-третє, вранці чисте повітря і мало народу - можливість спокійно пробігти намічений маршрут. 
Running_together
Джерело зображення: pixabay.com

3.     Компанія
Причина, по якій багато людей швидко перестають бігати - відсутність компанії. Дуже часто спільні заняття допомагають налаштуватися на результат. Та і лінь простіше побороти, коли вранці вас чекають на вулиці. Перед іншими завжди складніше виправдати свою слабкість, ніж перед самим собою. 
4.     Планування
Планування створює позитивний настрій. Ставте собі мету бігати по 3-4 рази на тиждень. Вибирайте зручні дні і час. Можете коригувати свій графік, у разі потреби. Ніхто не змушує вас чітко слідувати плану. Біг повинен приносити вам задоволення. 
Motivational_run
Джерело зображення pixabay.com

5.     Мотивація
Іноді людей взятися за себе змушує слабке здоров'я, рекомендації лікарів або рада знайомого. І ви собі можете знайти таку мотивацію.
Приміром, регулярний біг допоможе уникнути інфарктів та інших серцевих захворювань, а також продовжує життя. Щойно знайдете мотивацію - бігати стане значно легше. Ви вже просто не зможете провести день без приємною ранкової пробіжки.