2013 року проект «Coca-Cola Екофан – Зміни своє місто до УЄФА ЄВРО-2012™» компанії «Кока-Кола Україна» отримав найвищу  нагороду SABRE Awards у номінації «Маркетинг соціально важливих  приводів» (Сause-relatedmarketing). Вручення переможного кубку відбулося 30 травня у Барселоні на щорічній церемонії SABRE Awards.

Мета екологічного проекту ЕКОФАН у рамках партнерства компанії Coca-Cola з ЄВРО чемпіонатом — змінити ставлення української молоді до довколишнього середовища та  донести  до українців заклик стати  більш дружніми до довкілля і мотивувати кожного проявляти власну ініціативу у змінах на краще.

ecofan

Команди волонтерів у чотирьох містах, які приймали ЄВРО-2012, змагалися за грант на екопроект для свого  міста, реалізуючи різноманітні екоактивності: прибирали парки та водойми, висаджували дерева і квіти, збирали відпрацьовані батарейки для утилізації, брали участь у флешмобах, створювали екоарт.

Команда переможців зі Львова розглядає сертифікат на отримання гранту на реалізацію екопроектув рідному місті.

ecofans

Команда переможців зі Львова розглядає сертифікат на отримання гранту на реалізацію екопроекту в рідному місті

Окрім зустрічей активістів і подій офлайн, до яких було залучено понад 2 тисячі волонтерів, епіцентром проекту стали групи екофанів у Facebook і  ВКонтакте, що об’єднали більш ніж  22 тисяч осіб  у найбільшу екоспільноту в онлайні. Завдяки спеціально розробленим додаткам понад  5 тисяч користувачів змогли виростити власне екодерево, а 7 тисяч виміряли «рівень екофану у своєму житті». Загалом у соціальних мережах відбувалися опитування, вікторини, конкурси з розіграшем призів, віртуальні зустрічі та флешмоби. Активні користувачі у Facebook і Вконтакте згенерували контенту утричі більше, ніж модератори сторінки.

Такий високий рівень залучення і відзнака світового рівня – черговий доказ того, що українська молодь – це невичерпний ресурс для процвітання нашої країни та основна рушійна сила позитивних суспільних змін!

SABRE

SABREAwards — найвища і найпрестижніша у світі міжнародна премія у сфері зв’язків із громадськістю, якою відзначають найвищі досягнення для брендингута репутації у Північній Америці, регіоні ЕМЕА та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Засновник та організатор премії – TheHolmesGroup.

Раніше екопроект Coca-Cola Екофан увійшов до кола переможців конкурсів PravdaAwards у номінації «За найефективніше рішення поставленого завдання за допомогою PR-інструментарію на базі етичних стандартів» (2-ге місце) та КМФР у номінації «Корпоративний PR» (срібло).