Вересень, як правило, асоціюється у нас з початком навчання та стартом нового ділового року. Відвідуючи магазин у пошуках необхідних дрібничок для роботи, раз за разом натикаєшся на різні приладдя, що виробники пропонують для школи. Яскраві, веселі, інноваційні товари викликають захоплення і бажання і собі мати ту чи іншу річ. Зібрали такі штуки, що напевно привернуть вашу увагу.

Закладинки для книг

Якщо ви любите читати не електронні, а паперові книжки, то закладинка точно стане в нагоді. Звісно, як завжди можна використати календарик чи випадковий клаптик паперу, але цікава закладинка набагато крутіша. Наприклад, з авторськими малюнками від Mariczka Ruban, Tukoni чи Mirabella Postcards.

Обід завжди під рукою

Не лише школярам слід потурбуватись про свій обід, а й в офісі він теж буде доречний. А замість поліетиленового пакету більш зручний та екологічний варіант – термосумки. Такі випускають, наприклад, ТМ Pack&Go та Just Cover . В них можна брати з собою їжу на роботу, в спортзал, на прогулянки і в подорожі. Якщо ти обираєш здоровий спосіб життя і стежиш за регулярним харчуванням, тоді стильна сумка для обіду стане тобі незамінним аксесуаром. Безліч кольорів і розмірів дозволять вибрати найоптимальніший варіант.


Гарний настрій з рюкзаками

Невеликий рюкзак знадобиться не лише для шкільних підручників, це вже напевно. Хороший та зручний варінт можна обрати і серед виробів українських брендів. Наприклад, подивись на рюкзаки з крильцями від Lovandbag, різнокольорові рюкзаки з яскравих тканин від AnnaSun, геометричні від Torba, або ж від рісайкл-проекту UliUlia, візуально схожі на паперові, але насправді міцні та водовідштовухуючі від Keep, рол-топ рюкзаки з цікавими принтами від Urban Planet Streetwear Киев та багато інших.

Яскраві брелоки

Якщо в тебе вже є улюблена сумка чи рюкзак, яскраві брелоки від  dashaozerianko перетворять її на унікальну річ. На вибір є готова лінійка з 12-ти моделей, але можна замовити і свій влісний.

Пенали для ручок  

Стильний аксесуар від blanknote підійде як для бізнес-орієнтованих людей, так і для творчих особистостей. У ньому можна носити дорогий паркер або найдорожчий серцю олівець для замальовок. А ось більш прості але яскраві пенали можна знайти в магазині “Штуки”. Заради них навіть набір ручок хочеться купити.

Практичний чохол для електронної книги чи планшета

З неопрена, який спочатку використовувався для спортивної екіпіровки дайверів, тепер роблять сукні, топи, спідниці та аксесуари. Симпатичний неопрен насправді дуже практичний матеріл, адже його можна мити і він відмінно тримає форму. Отже, якщо з паперовими книжками у вас таки не складається, можна знайти зручний чохол для електронної книжки чи планшета. Серед невеликих локальних брендів такі робить, наприклад, LeDetail.