Минає другий тиждень Олімпіади 2016 у Ріо. За його підсумками на рахунку українських спортсменів 8 нагород. Серед них: 2 золота4 срібнімедалі та 2 бронзиCoca-Cola Journey в Україні пропонує тобі ближче познайомитись з нашими переможцями та їх досягненнями.

Перший п’єдестал та першу срібну медаль на Олімпіаді у Ріо для України здобув Сергій Куліш. Його результат 204.6 у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів став другим у фіналі змагань.

Багаторазова чемпіонка світу та Європи, лідер нашої олімпійської збірної з фехтування Ольга Харлан виборола першу бронзову медаль. Її поєдинок на шаблях із француженкою Манон Брюне закінчився з рахунком 15:10 на користь Франції. За Ольгою – третє місце Олімпіади у Ріо та друга нагорода для України.

Двократним призером тридцять перших Олімпійських ігор став Олег Верняєв. В його арсеналі опинилися дві визначні нагороди: срібна медаль в багатоборстві зі спортивної гімнастики (третя нагорода в скарбниці українських олімпійців) та перше для України олімпійське золото у вправах на паралельних брусах.

Золота медаль Олега Верняєва – це сьома нагорода для України на Олімпіаді 2016.

Жіноча команда з фехтування на шаблях (Ольга ХарланАліна Комащук,Олена КравацькаОлена Вороніна) виборола друге місце на п’єдесталі Олімпіади у Ріо та принесла в скарбничку української збірної четверте срібло.

Жан Беленюк, багаторазовий чемпіон та призер світових та європейських змагань з греко-римської боротьби, здобув друге місце у фіналі бразильської Олімпіади. На його рахунку п’ятий для України п’єдестал та олімпійське срібло.

Нагадаємо, саме Жан Беленюк взяв участь у зйомках відео Coca-Cola «З любов’ю до України». Тож пропонуємо тобі його переглянути просто зараз!

огдан Бондаренко став другим бронзовим призером Ріо-де-Жанейро. У стрибках у висоту спортсмен подолав планку в 2м33см. Завдяки йому Україна вшосте ступила на п’єдестал цьогорічних Олімпійських ігор.

На останок – найкращі новини! Каноїст Юрій Чебан виборов друге для насолімпійське золото, восьму нагороду загалом для України та встановивновий олімпійський рекорд з часом 39.279 на дистанції 200 метрів.

Ми продовжуємо слідкувати за подіями Олімпіади у Ріо та бажаємо нашим спортсменам нових перемог.

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!