Ця історія про хлопчика Сєню. Сєня живе у дитячому центрі «Смарагдове місто» в Донецькій області. Тут мешкають діти, яких одній героїчній директорці вдалося вивезти з дитячих будинків, що були на території конфлікту. Тепер Сєня, як і інші 500 дітей, живе у «Смарагдовому місті».
Саме для цього дитячого центру співробітники «Кока-Кола Україна» та «Кока-Кола Беверіджиз Україна» збирали речі та гроші. Зібрали, завантажили і вирушили у далеку подорож до «Смарагдового міста». Окрім речей везли ще гарний настрій, бо у передтиждень Великодня запланували з діткам майстер-клас з писанкарства.  
І ось перша група з 15 підлітків з нетерпінням чекає, коли ж ми почнемо. Бачили б ви їхні палаючі очі, натхнення, з яким вони розмальовували писанки, та запал, з яким вони вели бесіду про історію Великодня!
Саме у цій групі і був Сєня. Рудий хлопчик років 14-ти захопився переглядом буклета з писанками, що я привезла для ознайомлення. Там писанки з усієї України, з усіма неймовірними візерунками. Сєня не вгавав: «Оберіть мені найскладніший, оберіть найскладніший!». Я почала Сєню спиняти: «Не я, а ти сам маєш обрати, як саме виглядатиме твоя писанка. Не мусиш повторювати – створи своє, до того ж у нас забракне часу на таку складу роботу». Сєня не заспокоївся. Він таки обрав складний візерунок і почав малювати. Думаєте не впорався? :) Я спостерігала, як він вправно шкрябає олівчиком по дерев`яній ще не народженій писанці і дивувалась. Сєня – природжений графік з увагою до деталей.
Він не встиг закінчити писанку, але якось символічно – у фарбі він зробив лише половину. Коли заняття закінчилось, Сєня підійшов і сказав, що свою писанку хоче подарувати мені. Він ніяково стиняв плечима і сказав: «Ви, може, домалюєте краще, ніж я». Писанка тепер живе у мене – один бік закінчений, а інший ні. Я не розфарбую краще за Сєню, але писанку обов’язково закінчу.
senya`s_gift

Тепер ви знаєте, що у «Смарагдовому місті» ви можете познайомитися із Семеном, який береться за складну роботу і знає історії про Леонардо да Вінчі. Вихователі кажуть, що найбільше їхньому будинку потрібна увага і можливість заповнювати вільний час дітей цікавими справами.
Особиста подяка колегам з компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна»: Андрію Бублику, Катерині Юрченко та Катерині Папко за запрошення до «Смарагдового міста».