Щоденні хвилини радості зараз особливо важливі – вони допомагають нам зберігати спокій і оптимізм у вирі новин та ще більше пишатися людьми, які створюють такі хвилини щастя. Ми вирішили створити ініціативу «Сoca-Cola. Час дарувати радість!», що допоможе віддячити  таким ентузіастам. Герої цієї літньої акції – люди, які дарують радість усім оточуючим і надихають інших своїм прикладом.
Але ми знаємо, що світлих і щедрих людей серед нас значно більше, тому разом з Сoca-Cola кожен з нас може порадувати інших. Для цього треба мати лише акційну пляшку Coca-Cola і трохи везіння. Якщо під кришечкою ви знайдете код – його можна обміняти на ще одну пляшку улюбленого напою для себе АБО поділитися прохолодним напоєм з учасниками однієї з найрадісніших акцій на сайті. Кожен зареєстрований код згодом перетвориться на одну з 1 000 000 справжніх пляшок Coca-Cola, яка вирушить до обраної вами «штаб-квартири» радості.
А обирати, повірте, є серед кого: ми довго шукали в усіх куточках України людей, які допомагають зробити рідне місто прекраснішим, пропагують здоровий та активний спосіб життя,  викликають посмішку своїми надзвичайними вчинками. Серед них студенти Києво-Могилянської Академії, які вже 16 років підтримують традицію святкування річниці рідної Академії миттям пам’ятника Григорію Сковороді; учасники танцювального клубу Херсона, які щоп'ятниці запрошують усіх охочих приєднатися до запальної сальси на набережній; харківські архітектори, що будують шпаківні класу люкс і багато інших крутих проектів.

Та 50 учасників – це не ліміт! Якщо ви знаєте класні ініціативи, які доповнять нашу підбірку – додавайте їх, і вони також матимуть змогу отримати доставку радості від Coca-Cola.
Долучайтеся! Давайте ділитися радістю разом :)