Привітати свою маму зі святом та сказати їй дякую можна різними способами. Хтось дарує квіти, хтось допомагає у справах, хтось вигадує незвичайні подарунки. Ми ж пропонуємо вам влаштувати смачний сюрприз своїй матусі та приготувати смажену свинину з овочевим соте!


Інгредієнти

  • М'ясо свинини 500-600 г. лопатка чи інша частина з доволі великою кількістю сала
  • Стручкова квасоля 400 г.
  • Кукурудза 400 г
  • Болгарський перець 1 середній
  • Часник 4-6 середніх зубчиків
  • Масло вершкове, жирність не меньше 82,5. 50-60 г
  • Сіль, суміш перців молотих – за смаком

Як приготувати смажену свинину з овочевим соте

Нарізаємо часник і болгарський перець брусками. М'ясо – плоскими шматками, завтовшки 1-1,5 см. На залізну чи чавунну пательню викладаємо м'ясо.

Додаємо сіль і вмикаємо сильний вогонь. На м'ясі повинна зробитись добра скоринка, після чого його перевертаємо. Знову солимо, додаємо перець. Чекаємо поки зробиться скоринка і з другого боку.

Як тільки шматки будуть однаково піджарені, додаємо половину вершкового масла і подрібнений часник. Помішуємо все, обжарюючи шматки, з кожної сторони. Після хвилини пасування, робимо маленький вогонь і залишаємо м'ясо доходити.

Дістаємо ще одну пательню 

На пательню з високим бортом, типу ронделя (сотейника), викладаємо квасолю, кукурудзу. Вмикаємо середній вогонь і пасуємо все це кілька хвилин, щоб вийшла волога. Якщо її забагато і овочі починають тушкуватися, ще трохи прибавити вогонь і інтенсивніше помішувати.

Коли овочі втратять третину об'єму, вогонь зробити середнім і додати залишок вершкового масла. Сіль та перець за смаком. Пасуємо все, обжарюючи в маслі. Коли овочі отримають золочену скоринку, додаємо болгарський перець і зменшуємо вогонь.

Вже майже готово

Продовжуємо пасувати ще 2 хв. Перець повинен трохи розм'якшати. Після 2 хвилин куштуємо овочі, вони повинні мати трохи скоринку, та все одно бути м'якими.

Все готово, вимикаємо овочі, м'ясо до цього часу дійде до бажаного результату, його також вимикаємо.
Подаємо.
 

Найркаще смакує з прохолодною Coca-Cola!

Вам сподобався наш рецепт? 
А що би запропонували приготувати мамі в її день?

Діліться рецептами ваших улюблених страв у коментарях.
Ми оберемо і опублікуємо найкращі з них ;)