SMM Rocks — це українська конференція по соціальних медіа та діджиталу, яка має на меті об’єднати професіоналів із різних областей для обміну досвідом.

Спікерами були Даша Сергієнко та Світлана Татура, senior бренд-менеджери зі стажем, які розвивають бренди компанії Coca-Cola. Тема виступy — «Глобальні кампанії та локальний SMM: переваги, складнощі та можливості».

Вже давно не секрет, що недостатньо бути брендом, який просто виготовляє якісну продукцію. Споживачі вимагають історій, чіткої позиції, комунікації та швидкої реакції на події. Саме через великі сподівання покупців бренди рухають світ вперед, розвиваються технології та самі люди.

Спікери презентували оновлений підхід компанії Сoca-Cola до маркетингу«PET»: Purpose (Мета), Experience (Досвід), Talkability (те, що провокує розмови про бренд). «Ми локалізуємо або розробляємо з нуля  кампанії для наших брендів, які створюють певний досвід для споживача, щоб вони пам’ятали, обговорювали та були активно залучені». Бренди стають причетними до різних рухів, великих та малих соціальних груп, субкультур. Це набагато більше ніж класичний маркетинг, який таргетується на загальний нейтральний образ споживача. Нижче декілька прикладів таких проектів.

Coca-Cola Хорватія за день випустила лімітовану колекцію пляшок, приурочена до перемоги країни в FIFA 2018.

Популярна кампанія “Share a Coke with…” пройшла у багатьох країнах світу, де популярні імена людей були нанесені на пляшки.

Coca-Cola Україна розіграла своїх підписників на 1 квітня.

Як адаптувати глобальний контент на локальний

Coca-Cola Х Avengers

Coca-Cola є глобальним партнером Marvel. І тому у багатьох країнах світу бренд представив лімітовану колекцію банок у тематичному дизайні фіналу серії фільмів «Месники». В Україні ми також скористались матеріалами з глобальної коллаборації з урахуванням сучасних трендів.

Coca-Cola Україна знайшли партнера — майданчик про кіно та комікси Vertigo і запустила з ним проект — серію лонгрідів про всесвіт «Месників», її міфологію та героїв. Лонгріди оформлені в чорно-червоній стилістиці як самих «Месників», так і бренду Coca-Cola, де вони відмінно доповнюють один одного.

Любиш «Месників»? Читай критичні та аналітичні статті на фільм:

Все, що потрібно знати перед переглядом фільму «Месники: Завершення»

Як перемогти Таноса: головні фан-теорії про закінчення «Месників»

На високій ноті Кіно, до якого нас готували 11 років

Як «Залізна людина» усіх врятувала: коротка історія кіновсесвіту Marvel

Життя після «Месників»: чого чекати у наступних фільмах Marvel

Круті супергерої: як кіновсесвіт Marvel змінив кінематограф