В четвер, 14 липня, Спеціальна Олімпіада України (СОУ) проводитиме Відкритий регіональний турнір з легкої атлетики серед спортсменів з відхиленнями у розумовому розвитку – День бігу Спеціальної Олімпіади України. Місце проведення – НСК «Олімпійський» в Києві.

З 10:00 до 12:00 відбудуться змагання з бігу на 100 та 800 метрів. 30 легкоатлетів СОУ з 6 областей України боротимуться за медалі, покажуть свою мужність та прагнення до перемоги.

«Я прагну перемогли, але якщо
не зможу перемогти, то буду
завзятим у цій спробі».
Клятва спортсмена Спеціальної Олімпіади

Переможці турніру отримають нагороди і претендуватимуть на включення до складу Національної збірної команди СОУ. Подарунком для учасників стане не тільки відвідування найбільшого в України стадіону, де тренуються та виступають найкращі легкоатлети України, а й екскурсія в музей НСК «Олімпійський».

Спеціальна Олімпіада України запрошує всіх бажаючих та представників ЗМІ приєднатися та підтримати наших спортсменів!

ВАЖЛИВО: Для відвідування заходу потрібна попередня акредитація за телефоном +38 068 100 05 00 (Олена Карпухіна, директор з організаційного розвитку СОУ, olena.sou@gmail.com).

Cпортсмени з відхиленнями у розумовому розвитку

Спеціальна Олімпіада – це міжнародна благодійна організація, що проводить впродовж року тренування та змагання з 29 олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями у розумовому розвитку по всьому світі. Спеціальна Олімпіада була заснована 1968 року сестрою президента США Дж. Ф. Кеннеді пані Юніс Кеннеді Шрайвер і опікуються зараз понад 4 мільйонами спортсменів у 170 країнах світу.

Спеціальна Олімпіада України – всеукраїнська громадська неприбуткова організація інвалідів, акредитована Special Olympics Int., найчисельнішою міжнародною спортивною організацією інвалідів у світі, визнаною неурядовим членом ООН. Рух Спеціальної Олімпіади в Україні започатковано в 1991 році, і нині об’єднує понад 16 000 спортсменів в 20 областях країни.

Мета Спеціальної Олімпіади – організація та проведення впродовж року тренувань та змагань з олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями у розумовому розвитку, надаючи їм постійну можливість вдосконалювати свою фізичну форму, проявляти сміливість та ініціативу, отримувати відчуття радості і розділяти свої досягнення зі своїми сім’ями та іншими членами суспільства.

Спеціальна Олімпіада працює для інвалідів незалежно від рівня їх розумових та фізичних можливостей, для створення стимулів особистого зростання кожної особи, можливості розвивати свої здібності, покращувати стан здоров’я та долати перешкоди, з якими стикаються люди з відхиленнями у розумовому розвитку в повсякденному житті.

Більше інформації про Спеціальну Олімпіаду можна отримати на тримати на сайті СОУ specialolympics.org.ua та сайті Міжнародної Спеціальної Олімпіади specialolympics.org

Чекаємо на ваші думки та побажання у коментарях, знизу!