Напередодні Дня Землі - 20 квітня - Coca-Cola та #СвітБезВідходів організувала весняну толоку, яка  відбулась одночасно у 25 містах країни та об’єднала 1044 волонтера. Еко-команди із співробітників компанії та членів їх сімей по всій країні вийшли на прибирання парків, берегів річок та озер у своїх містах. За декілька годин спільної роботи учасники акції зібрали і відсортували 12,5 тон сміття, прибрали 23 зони відпочинку по всій Україні, а у Луцьку та Чернівцях волонтери облаштовували території трьох сиротинців.

Співробітники Київської філії та Головного офісу прибирали рекреаційну зону узбережжя Десенки у Києві. З території у понад 6000 м2 волонтери зібрали майже 4 тони сміття, яке відсортували і направили на повторну переробку. У столиці до екологічної ініціативи компанії доєднався партнер – мережа супермаркетів BILLA, а також вихованці підшефного дитячого будинку «Надія», які вже багато років поспіль беруть активну участь у заході. Окрім прибирання, учасники акції також змагалися у фото-челенджі, еко-квесті, виготовленні поробок з пластикових пляшок, а для малечі працювала майстерня еко-творчості.

Дану екологічну ініціативу компанія Coca-Cola започаткувала ще у 2006 році, і вже шостий рік поспіль акція відбувається на національному рівні. За усі роки волонтери компанії зібрали сотні тон сміття, яке було відсортоване та відправлене на переробку. Нагадаємо, що Coca-Cola взяла на себе глобальне зобов’язання до 2030 року зібрати та переробити таку ж кількість упаковки, яку доставляє на ринок.