1. Шацькі озера

Shazke
Джерело зображення: http://commons.wikimedia.org/

Початок весни — час, коли треба бути ближче до природи. І це чудова нагода, щоб з’їздити на знамениті Шацькі озера на Волині. Формально сезон ще не розпочався. Для купання та сонячних ванн пора ще доволі холодна, тому туристів дуже небагато. Зате є гарна можливість втекти від міської метушні і шуму. Підзарядитись енергією первозданної природи, помилуватись прадавніми озерами, пропливти на човні по прекрасному «волинському морю» — по найглибшому в Україні озеру Світязь. Та просто гарно відпочити.

2. Арковий міст у Запоріжжі. 

Zaporizza
Джерело зображення: http://commons.wikimedia.org/

Завзятим екстрималам просто необхідно відвідати це місце, адже запорізький арковий міст — це одне з випробуваних місць для такої «адреналінової» розваги як флаінг-роуп. Суть її у тому, що людина стрибає з мосту з альпіністською мотузкою, перетворюючись на маятник, що коливається вздовж або поперек мосту. Можна обрати варіант з зануренням у воду або без. Але навіть тим, хто далекий від екстриму, буде цікаво відвідати це місце, адже запорізький арковий міст — це справжня архітектурна перлина, яку неодмінно треба побачити.
3. Алея сакур в Ужгороді. 
Sakura_blossom
Джерело зображення: http://karpatskijobjektiv.com/

Мало хто знає, але саме в Ужгороді знаходиться найдовша в Європі алея сакур. А її цвітіння в кінці квітня - на початку травня — одне з найбільш вражаючих видовищ, які тільки можна знайти весною в Україні.
4. Ґорґани.

Gorganz
Джерело зображення: http://commons.wikimedia.org/

Навесні, коли тане сніг і оживає природа, а гаї та луки після зимового сну вкриваються рясною зеленню, цей чарівний куточок України стає особливо прекрасним. При цьому, щоб здійснити повноцінний похід, зовсім не обов’язково бути досвідченим пластуном, жити в наметі, а їжу готувати на власноруч добутому вогнищі.
Замість того, щоб ночувати під відкритим небом, можна зупинятись в невеликих гірських селищах. Так ви дізнаєтесь, що цей край сповнений не лише фантастичною природною красою, а й містичними загадками. Вам обов’язково розкажуть чимало місцевих легенд про мавок, лісовиків та інших таємничих лісових духів. Немає сумнівів, що така пригода запам’ятається на все життя і стане безцінним досвідом для будь-якого мандрівника.
5. Долина нарцисів. 
Valley_ok
Джерело зображення: http://commons.wikimedia.org/


Усім естетам та поціновувачам неймовірних пейзажів обов’язково треба її побачити. Долина розташована в урочищі поблизу закарпатського міста Хуст. У травні, коли квітнуть нарциси, безкрайні поля вкриваються дивовижним зеленим килимом, всипаним тисячами білих квітів. Долина, без сумніву, - одне з наймальовничіших місць не лише в Україні, а й в усьому світі.