Довгоочікувана весна знову з нами. Шукаєте нових яскравих емоцій? Що-небудь цікаве? 

Ми підготували декілька речей, які допоможуть вам зрадіти :)
1.        Почніть планувати відпустку вже зараз
bag
Автор зображення: Joe Ross

Користь є навіть від планування майбутньої відпустки. Пам'ятаєте приказку: «Очікування свята краще самого свята»? Дослідження, проведені групою нідерландських вчених, показали, що навіть планування відпустки забезпечує відчуттям щастя в середньому протягом восьми тижнів.
2.        Зробіть вигляд, що ви турист у власному місті
tourist
Автор зображення: SplitShire

Спробуйте поводитись як турист в рідному місті. Зробіть вигляд, що ви вперше потрапили сюди і у вас тут немає знайомих. Багато людей захочуть показати вам рідне місто. Ви можете побувати там, де ще жодного разу не бували
3.       Cходіть на пікнік
picnic
Джерело зображення: commons.wikimedia.org/

Весна вже повністю володіє погодою і всі готові вибратись на пікнік! Не вагайтесь, уперед. Тим більш, нещодавно ми вам розповідали, які речі варто з собою взяти
4.       Проведіть майстер-клас
cooking
Автор зображення: Jaume Escofet

Як весело та смачно провести час у компанії близьких друзів? Влаштуйте майстер-клас улюблених страв!  Приготуйте по черзі цікаві і смачні страви та у процесі розповідайте історії, зв’язані з ними.
5.       Знайдіть своє ім’я на пляшці Coca-Cola
name
Автор зображення: clive darra

Coca-Cola робить усе можливе, щоб додати нових барв і емоцій до вашого весняного настрою.  Скористайтеся цим і прихопіть у найближчу подорож пляшку з власним ім’ям. З такою чудовою річчю у руці будь-яка справа вийде легшою, а будь-яке враження – яскравішим та глибшим.

Весна вже тут. :)