11 вересня 2015 року в Києві компанія Coca-Cola оприлюднила звіт, в якому висвітлюється прогрес у виконанні зобов’язань компанії перед споживачами, клієнтами, партнерами, співробітниками та українською громадою за 2012-2014 роки.
Хоча останні роки були непростими для України, компанія продовжує займати активну соціальну позицію, реалізовуючи низку проектів із корпоративної соціальної відповідальності, які співзвучні із глобальними пріоритетам компанії Coca-Cola та нагальним потребам українців. Турбота про споживачів залишається невід’ємною частиною усієї діяльності компанії – від виробництва якісних напоїв, їх маркування та реклами до програм, спрямованих на підтримку місцевих громад.

Основні соціальні проекти Coca-Cola реалізовуються у трьох напрямках:
1) Розвиваємо активний спосіб життя: компанія сприяє відродженню спортивної культури і вже багато років є партнером Національного олімпійського комітету України. Щороку організовується багато заходів національного масштабу, наприклад: Олімпійський день, Всеукраїнський олімпійський урок. У партнерстві з благодійною організацією «Фонд Кличко» компанія намагається надихнути школярів на участь у спорті, забезпечити для кожної української дитини легкий доступ до якісних спортивних майданчиків. На сьогоднішній день побудовано  більше 160 таких майданчиків у різних регіонах країни в рамках проекту «Клич друзів — граймо разом!».
2) Будуємо сильні громади: компанія усвідомлює, що від якості життя громад залежить і майбутнє її бізнесу. Спільно з довгостроковим партнером Товариством Червоного Хреста України (ТЧХУ) компанія допомагає постраждалим під час надзвичайних ситуацій, людям з особливими потребами, а також соціально незахищеним верствам населення по всій Україні. За 2012-2014 роки компанія надала 133,5 тисяч літрів напоїв спільно з ТЧХУ. Більше року компанія опікується центром соціальної реабілітації дітей-сиріт «Смарагдове місто» у м. Святогірськ Донецької області. У центрі перебуває понад 500 дітей, переселених з інтернатів зони бойових дій на сході України.
3) Дбаємо про довкілля: зменшення негативного впливу на довкілля — одне з найпріоритетніших питань та частина корпоративної культури компанії Coca-Cola. Особлива увага приділяється збереженню водних ресурсів, ефективному використанню енергоресурсів та збереженню клімату, скороченню обсягів утворення відходів та збільшенню кількості їх переробки. Компанії вдалося на 14% зменшити використання води і на 40% скоротити використання енергії, які необхідні для виготовлення 1 літру напою. Також за було зменшено обсяг утворених ПЕТ пляшок на 11,6% за рахунок зменшення ваги пляшки. Крім того, було реалізовано низку соціальних проектів із захисту довкілля, основні з них — Кожна краплина має значення, Зелений день, День Дунаю.
Компанія Coca-Cola сповнена оптимізму щодо майбутнього та її ролі в Україні. Продовжуючи сумлінно вести свій бізнес, ми будемо і надалі створювати цінності для всіх зацікавлених сторін, піклуватись про людей  та світ, що нас оточує.
Більше про діяльність компанії Coca-Cola Ви можете дізнатись у он-лайн версії соціального звіту за посиланням: http://coca-cola-csr-report.com.ua