Ось уже 10 років поспіль компанія «Кока-Кола Україна» підтримує міжнародний атлетичний турнір «Зірки Жердини», який щороку проходить під патронатом Президента Національного Олімпійського Комітету та олімпійського чемпіона Сергія Бубки.Підтримка турніру є підтвердженням прагнення компанії приносити позитивні зміни у громади, турботи про емоційну та фізичну складову життя українців. 

Турнір «Зірки Жердини» є найбільшим легкоатлетичним змаганням в світі серед жердинників. Воно проводиться під егідою Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) і з 1997 року входить до офіційного календаря ІААФ та Європейської асоціації легкої атлетики. 

Stars of the Pole

Турнір набув величезної популярності в усьому світі. За роки його існування зала донецького Палацу сопрту "Дружба"бачила практично всіх найсильніших стрибунів із жердиною світу. Турнір із успіхом продовжує традиції розвитку цього виду спорту. 

Протягом усіх років проведення Донецьк відвідали більше 150 спортсменів з 30 країн світу: Австралія, Аргентина, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Ізраїль, Ісландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Китай, Кіпр, Куба, Мексика, Нідерланди, Норвегія, Польща, Росія, США, Україна, Франція, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Швеція, ПАР. 

Традиційно до участі в турнірі запрошуються Олімпійські Чемпіони, Чемпіони і рекордсмени світу, національні Чемпіони і рекордсмени, і, звичайно ж, переможці турніру минулих років! 

За роки проведення турніру в Донецьку були встановлені 11 світових рекордів, 7 континентальних, 23 національних рекордів і рекорд світу серед юніорів. Місто Донецьк тричі ставало свідком встановлення світових рекордівсеред чоловіків і восьмиразово – серед жінок. Один з них – 6,15 м., встановлений прославленим Сергієм Бубкою1993 року, досі залишається неперевершеним.

У жінок 2009 рік ознаменувався новим, восьмим, світовим рекордом Олени Ісінбаєвої — 5,00 м., а 2010 року Олена Ісінбаєва знову перемогла на турнірі із результатом 4,85 м.

Stars of the Pole

У турніру вже є своя історія, свої традиції. Щорічно змагання дарують глядачам незабутні враження, атмосферу захоплюючої боротьби та яскраві рекорди. 

В рамках партнерства компанії з Національним Олімпійським Комітетом та Сергієм Бубкою щороку реалізується ще чимало важливих проектів, таких як «Олімпійський День», «Олімпійський Урок», «Герої спортивного року» та ін.

Coca-Colaє одним з найбільших спортивних спонсорів у світі, співпрацюючи як із масштабними світовими подіями (Олімпіада і футбольні чемпіонати), так і підтримуючи спортивні заходи в різних країнах, такі, наприклад, як проекти «Шкіряний м’яч» або «Клич друзів, граймо разом» в Україні. Таке партнерство сприяє популяризації та розвитку активного способу життя в Україні.