Літо – не лише час для відпочинку на пляжі, але й період для розвитку власних можливостей. Можна нарешті дочитати усі відкладені книжки, повчити мови, особливо подорожуючи. Крім того, ці три місяці можна присвятити різним цікавим відкриттям, наприклад, знайти нове хобі. Це дозволить провести літо незабутньо і наповнити його яскравими емоціями.

Адреналіновий вейкбординг

Вейкбординг поєднує в собі все найкраще з водних лиж, сноуборду, серфінгу і скейта. Тож, якщо ти хочеш спробувати себе ще й в цьому виді спорту, то літо ‒ це найкращий час для здійснення мрії. В Україні вейкбординг розвивається досить активно, і у великих містах є чимало місць, де можна спробувати свої сили у катанні на воді. Звісно, попередньо краще пройти школу вейкбордингу, де тебе навчать азам.

Фото: AdrenalinUAcom

Запальна сальса

Гарячі ритми, граціозні рухи ‒ все це сальса. Яскравий, палкий та емоційний танець. І для того, щоб відчути справжню пристрасть латиноамериканських рухів, не обов'язково їхати на Кубу. В Україні багато шкіл латино-американських танців, а влітку вони навіть часто проводять майстер-класи під відкритим небом. В Києві, зокрема, на них можна натрапити в парку Шевченка.

flickr.com

Відео-блогінг

Давно мрієш створити свій YouTube-канал і почати на ньому заробляти? Чи навчитись знімати відео так, щоб його дивились не лише друзі? Тоді саме час опанувати майстерність відео-блогінгу. Приємно, що вчитись можна як онлайн, так і оффлайн ‒ курсів вистачає.

Фантастичне мистецтво ебру

Неймовірно, але факт ‒ на воді можна малювати. Ця дивовижна техніка називається ебру. До того ж процес малювання фарбами по поверїні води ‒ досить медитативний, що позитивно впливає на внутрішній стан людини. Опанувати ебру можна на численних курсах і майстер-класах.

Ораторське мистецтво

Погодься, що іноді дуже важливо уміти чітко і правильно формулювати свої думки, переконливо і красиво говорити, взагалі бути почутим. Тому, якщо для тебе це дійсно проблема і ти хочеш навчитись яскраво і впевнено виступати на презентаціях і переговорах, тобі неодмінно слід відвідати курси з ораторської майстерності.

Чарівний світ гончарства

Робота з глиною ‒ це, перш за все, неймовірні тактильні відчуття. Навіть психологи вважають, що це чудова техніка самовираження та роботи з різноманітними психологічними проблемами. Крім того, коли все нарешті починає виходити, у твоїх руках народжуються справжні витвори мистецтва! Освоїти навички роботи з кругом і зробити свої перші вироби можна в школі гончарства. 

flickr.com