Нещодавно США 50-й раз святкували Супербоул — фінальну гру Національної ліги американського футболу і взагалі головну спортивну подію країни. У перервах між битвами на полі Coca-Cola показувала не менш хвилюючу сутичку: супергерої Marvel билися за баночку Coca-Cola mini!

Щороку в першу неділю лютого жителі Штатів з розмахом гуляють Super Bowl Sunday ( «Неділя Супербоула») — так, що більше їжі з'їдають тільки на День подяки, рейтинги трансляції матчу регулярно б'ють річні рекорди, а найбільші компанії змагаються за право показати найзахоплюючу рекламу . Щоб це зробити, мало зняти ролик мрії: кожен ролик проходить відбір експертної ради. Ще б пак! Подія, що збирає біля телеекранів максимум людей одночасно, буває тільки раз на рік.

Coca-Cola бере участь у Великій грі (ще одна назва Супербоула) десятий рік поспіль, і за цей час показала несхожі один на одного, але однаково вражаючі ролики. Наприклад, нагороджене премією «Еммі» відео "Heist" (2008), "Polar Bowl" (2012) з улюбленими всіма полярними ведмедиками. 


Ролик цього року, створений рекламним агентством Wieden + Kennedy з Портленда, дебютував у другій чверті Супербоула. Він називається "Coke mini", триває 60 секунд і розповідає про зіткнення двох супергероїв Marvel — неймовірного Халка і крихітної, але могутньої Людини-мурахи. Людина-мураха, яку озвучує актор Пол Радд, помічений за викраденням останньої Coca-Cola mini з холодильника в лабораторії доктора Брюса Банера. Розлючений доктор Банер перетворюється на Халка і переслідує Людину-мураху по місту. Після втечі Людина-мураха, загнана в темний провулок, здається і допомагає Халку відкрити баночку (його величезні пальці не спроможні відкрити її). Дружба і Coca-Cola перемагають, а супергерої насолоджуються напоєм разом.

friends

— Ролик — частина нової глобальної маркетингової стратегії Coca-Cola. Баночка з напоєм в цьому відео — головний герой, без неї не було б історії, — каже Енді Макміллін, віце-президент торгової марки Coca-Cola в Північній Америці. — У цьому році ми випустили ролик не тільки для Супербоула, як багато інших компаній. Реклама з супергероями буде йти на екранах телевізорів, в кінотеатрах і на інших носіях весь рік.

Але це ще не все. У ролику заховано зображення шести «секретів» з інформацією про те, як виграти один з 30 000 пакетів з шістьма баночками Coca-Cola mini, які не купити ні в одному магазині, тому що баночки особливі. На них зображена Супергеройська компанія: Халк, Людина-мураха, Чорна Вдова, Капітан Америка, Залізна Людина і Сокіл. 14 лютого Coca-Cola почала ділитися підказками на своїх американських сторінках в соцмережах.