В будь-якій незрозумілій ситуації краще зробити паузу та випити чаю!

Ми от нещодавно дізналися багато цікавого про цей напій, бо до офісу “Кока-Кола в Україні” завітав справжній чайний майстер. Звісно, усі секрети він нам не розкрив, але декілька цікавинок про чай переповімо.

До 18 століття в Європі вважали, що зелений і чорний чай робляться з різних рослин – китайські виробники приховували секрет їх виготовлення. Чайні рослини почали поставлятися з Китаю тільки на початку 19 століття, разом з рецептами з виробництва чаю. Трохи пізніше англійці виявили дикорослий чай в Індії, який отримав назву Camellia Sinensis. З цієї рослини отримують як чорний, так і зелений чай.

У 1904 році Томас Салліван випадково винайшов чайний пакетик. Спочатку він використовував тонкі шовкові мішечки тільки для зберігання чаю. Але якось один з клієнтів випадково впустив такий пакетик в воду, а в результаті заварився такий же, що і звичайно, чай. Після цього шовк просто замінили на більш дешеві матеріали. 

Найбільш популярний чай в світі - чорний, його доля в світі понад 75%. Але в Китаї чорний чай називають червоним.

Чай потрібен не лише для приготування смачних напоїв. Наприклад, його також використовують в медицині. Також за допомогою чаю фарбують тканини та маринують м'ясо, чай згодиться в косметології та як добриво в садівництві.

Коли чай тільки з'явився в Європі, на одному з королівських прийомів з чайного листя приготували салат. Люди просто спочатку не знали, що чай потрібно заварювати.

Чай є дуже корисним для людини: він успішно бореться з канцерогенами в нашому організмі, покращує роботу серця і судин. Любитель чаю рідше стикається із карієсом, оскільки фтор, що міститься в напої, зміцнює зубну емаль.

Чайний кущ - справжній довгожитель у світі рослин. Він може прожити сто і більше років. Правда, за умови, що його не пересаджуватимуть.

Деякі народи заварюють чай на молоці, але це вже досить звична традиція. А от монголо-татари замість цукру у чай додавали баранячий жир та сіль. Ця традиція у деяких народів існує і досі.