7 червня розпочнеться Чемпіонат світу з футболу серед жінок FIFA 2019™ у Франції. Він проходить кожні чотири роки, наступного року після чоловічого чемпіонату. Coca-Cola підтримує змагання з 1991 року, тобто з самого її початку. В цьому році у Coca-Cola з'явилася власна збірна — #TeamCocaCola. Шість її учасниць будуть надихати нові покоління жінок-спортсменок з допомогою корисного контенту в соцмережах.

#TeamCocaCola є міжнародною групою гравців, кожна з яких демонструє непохитну пристрасть до футболу та поділяє спільну мету: розширити можливості жінок по всьому світу. Серія короткометражних фільмів розповідає історію кожного члена команди Coca-Cola, висвітлюючи їх подорож до Чемпіонату світу з футболу у Франції 2019 року та перешкоди, з якими вони зіткнулися на своєму шляху.

Сара Дебріц (Sara Däbritz) — півзахисниця збірної Німеччини, учасниця літніх Олімпійських ігор 2016 року, на яких Німеччина завоювала золоту медаль.

Еббі Далькемпер (Abby Dahlkemper) — Еббі є центральним захисником національної футбольної збірної США, правлячих чемпіонів світу. Після подолання інфекції, що поставила її кар'єру в небезпеку, її любов до гри в футбол стала ще сильнішою, ніж коли-небудь.

Дебіна (Debinha) — форвард збірної Бразилії. Після довгих років боротьби за ґендерну рівність у футболі, вона пишається тим, що грає в гру, яку любить, представляючи свою країну та надихаючи дівчат по всьому світу.

Грейс Гейоро (Grace Geyoro) — півзахисниця французької збірної. Почавши свою кар'єру у футболі в команді місцевих хлопчиків, вона подавала великі надії у спорті та майбутнє жіночого футболу.

Сакі Кумагай (Saki Kumagai) — захисниця і капітан збірної Японії. Як частина команди Coca-Cola, вона сподівається стати прикладом для молодих дівчат по всьому світі та надихнути їх на участь у Чемпіонаті світу з футболу у майбутньому.

Дезайр Опаноці (Desire Oparanozie) — Дезайр є передовою для національної збірної Нігерії, а також змагалася у турнірах Чемпіонату світу з футболу 2011 та 2015 років. Пристрасно мотивуючи молодих жінок бути собою, вона пишається тим, що представляє свою країну та сподівається стати зразком для жінок.

«Для нас було важливо вибрати членів команди, які відображають наші цінності і які служать зразками для наслідування», — каже Ян Шеттерс, глобальний футбольний менеджер The Coca-Cola Company. "Кожен член команди Coca-Cola має унікальний досвід, який демонструє свою прихильність до подальшої гри в жіночий футбол".