1 вересня не обійтися без подарунків! З нагоди початку навчального року компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» організувала поїздки до підшефних дитячих будинків та інтернатів у п'яти областях України. Наші співробітники відвідали 6 закладів, де виховуються та навчаються 767 дітей.

Представники головного офісу побували у дитячих будинках Броварського району — «Надія» у с. Мокрець та «Сонячне світло» у с. Требухів. Варто зазначити, що шефство над цими дитячими будинками триває понад 10 років. Спільно зі співробітниками вихованці закладів щороку беруть участь в екологічній акції «Зелений день». Крім того, минулого року у дитячому будинку «Надія» компанія відкрила комп’ютерний клас, а роками раніше презентувала підопічним велосипеди і фінансувала спорудження спортивного майданчику на території сиротинцю.

Регіональні співробітники відвідали дитячі будинки та інтернати у Полтавській, Вінницькій, Львівській та Дніпропетровській областях, якими компанія опікується вже не перший рік. 

Волонтери компанії презентували усім вихованцям шкільну форму, взуття, канцелярію, набори для творчості — як раз те, що знадобиться їм для навчання. А ще пограли і поспілкувались з дітьми та побажали їм успішного навчального року.