Нью-Йорк – ділова столиця світу. Саме він став домівкою для першої в історії й найбільшої 3D-реклами в роботизованому форматі. Нещодавно Coca-Cola представила новий шестиповерховий цифровий рекламний щит на Таймс-сквер, що складається з 1760 світлодіодних екранів, що рухаються незалежно.

Такий видовищний рекламний банер кожного дня можуть побачити, почути 300 тисяч людей, які проходять по заповненим вулицям Мангеттену.

«З самого початку наша ціль полягала у створенні вау-ефекту у переповненому натовпом просторі Таймс-сквер», ‒ сказав Кім Гнатт, директор групи бізнес-стратегій компанії Кока-Кола у Північній Америці. «Наша власна 3D-технологія дозволяє презентувати наші бренди людям за допомогою унікального способу, який, як ми сподіваємось, приверне увагу людей і зацікавить їх на тривалий час».

Компанія Coca-Cola завжди була флагманом у започаткуванні інновацій в зовнішній рекламі. Першою використала мурал в якості реклами в 1890-х роках, першою застосувала неонові рекламні білборди, починаючи з площі Пікаділлі в Лондоні до Кінг-Кросу в Сіднеї. І Coca-Cola продовжує цю традицію. Компанія Guinness World Records™ нагородила компанію Coca-Cola двома відзнаками: «Найбільший роботизований 3D-білборд» та «Перший роботизований 3D-білборд».

4 роки: від ідеї до реалізації

Coca-Cola побачила можливість оновити центральну частину Таймс-Сквер, що останній раз змінювала свій зовнішній вигляд в 2004 році, за допомогою власної, першої в своєму роді, рухомої рекламної конструкції. Команди Coca-Cola та безліч її партнерів провели чотири роки над проектуванням, випробуванням та виготовленням всіх необхідних компонентів.

«Таймс-сквер є знаковим місцем для американців та епіцентром зовнішньої реклами, тому ми хотіли, щоб наш новий рекламний борд був не таким, як раніше», ‒ говорить Кеті Міллер, віце-президент по зв’язкам компанії Coca-Cola в Північній Америці. «Ця літня рекламна кампанія під назвою «Розділи крижану Coca-Cola» ‒ саме про спільні цінності, і ми побачили можливість використати це відоме знакове місце, щоб розказати про цю кампанію широкому колу людей, через досвід, яким може поділитися Coca-Cola».

Такий величезний рекламний щит вимагає складної інженерії та суворих перевірок для будь-яких погодних умов. Кожен світлодіодний куб з високою роздільною здатністю запрограмований для самостійного виведення інформації та несе інформацію про напої компанії, надихаючи глядачів випити крижаної Coca-Cola.

Борд включає в себе рекламу Coca-Cola з усього світу, повністю адаптовану для такого рекламного щита. Компанія розробила план реклами для двох основних аудиторій ‒ для мешканців та для туристів у Нью-Йорку. Зображення оновлюється в залежності від часу доби чи дня тижня. Наприклад, перехожі можуть побачити кліп з Coca-Cola та їжею безпосередньо перед обідом.

«Подібно до того, як ви створюєте плейлист для свого дня, ми маємо можливість з цим білбордом створити 24-годинний плейлист рекламного контенту, важливого для наших брендів,і своєчасного та актуального для наших шанувальників», ‒ говорить Гнатт.


Перший рекламний борд Кока-Кола був встановлений на Таймс-сквер у 1920 році, що робить його одним з настарших йдовших рекламних щитів у світі. Саме він допоміг  цьому місцю завоювати репутацію глобального центру нон-стоп реклами. Новий борд збагачує спадщину Coca-Cola, послідовно піднімаючи планку для зовнішнього маркетингу.

«З тих пір, як Coca-Cola вперше з’явилась на Таймс-сквер, майже століття тому, бренд лишався новатором, створивши першу в світі неонову рекламу, що на початку 1990-х років була єдиною установкою з нічним світлом», ‒ розказує архіваріус Coca-Cola Тед Райан.

«Таймс-сквер ‒ це як Coca-Cola ‒ щось це поза часом, що об'єднує людей з усіх сфер життя».