У середині 1980-х років молодий, відносно невідомий дизайнер на ім'я Томмі Хілфігер створив першу в світі колекцію одягу з брендом Coca-Cola. Лінійка одягу для життя та дозвілля, підкріпленого трендовим логотипом Coca-Cola у формі сорочки для популярного тоді спорту – регбі, в момент стала хітом мільйонів американців і допомогла початковій кар'єрі дизайнера.

Тепер, більше 30 років по тому, Tommy Hilfiger і Coca-Cola возз’єдналися, щоб адаптувати легендарні моделі на сучасний лад, змішуючи моду та поп-культуру для нового покоління.


Жіноча та чоловіча капсульні колекції TOMMY JEANS та Coca-Cola дублюють найпопулярніші моделі із колекції 80-х років з сучасним силуетом та новим поєднаним логотипом Coca-Cola та TOMMY JEANS. На додаток до переосмисленої класичної сорочки для регбі, у яскравій колекції представлені світшоти, футболки, шорти та спортивні куртки.

«Дана колекція, яку ми випустили у 80-х роках, була сміливою, яскравою та миттєво впізнаваною», – розповідає Евері Бейкер, голова брендів Tommy Hilfiger Global. "Це повторне видання базується на вінтажних оригіналах, відзначаючи оптимістичний і молодий дух у серці обох брендів, додаючи сучасної вуличної атмосфери для молодого покоління".

Колекція, яку TOMMY JEANS підтримує повною рекламною кампанією, доступна вже сьогодні у вибраних магазинах TOMMY JEANS по всьому світу, вибираних оптових партнерів та на сайті на tommy.com.

«Дуже приємно знову працювати з Coca-Cola», – зазначив Хілфігер. "Завдяки тому, що це частина поп-культури, я і думав, що співпраця з великим, знаковим американським брендом дасть прекрасний результат".

Бекі Андерсон, старший менеджер з ліцензування Coca-Cola у Північній Америці, заявила, що співпраця, яка складається з року в рік, спирається на універсальну привабливість обох брендів та спільних зв'язках з масовою культурою. Колекція була спеціально розроблена, щоб бути зручною та універсальною.

"Цей одяг може бути одягнений на кожен день або навіть на вечірку, та ідеально підходить на весну та літній сезон.» – підкреслила вона. "Ми хотіли знову повернутися до стилістики, яку багато хто з нас пам'ятає з 80-х років, але розширити колекцію більш cучасними силуетами для сьогоднішньої молоді".