Сонце, море і кохання. Саме цим наповнені більшість молодіжних літніх фільмів. Коли мозок тане від спеки, будь-які серйозні та філософські картини навряд чи можуть зацікавити глядача. Адже він прагне простого зрозумілого сценарію і яскравих сонячних декорацій. Та звісно кохання! Як же ж без нього! Романтичне, палке і бажано з хепі-ендом. 

500 днів літа

Чудова хвилююча емоційна історія про кохання. Головний герой – невдаха-романтик, що пише привітальні картки. Він закохується в свою колегу, а ось вона в нього ні. Вони зустрічаються і він сподівається на хепі-енд, але 500 днів їх стосунків показують героєві, що дорога до щастя непередбачувана, неконтрольована і дуже забавна. Головні ролі зіграли прекрасні актори: Джозеф Гордон-Левітт і Зої Дешанель. 

Мамма MIA

Легкий літній комедійний мюзикл, наповнений чудовими піснями про кохання із репертуару групи АBBA. Саме вони створюють відчуття свята і безтурботності. А ще розкішна природа грецького острова, блакитне море і зіркові актори. Вся історія в фільмі крутиться навколо молодої дівчини, що вирішила на весілля запросити свого тата, але вона його не знає, і розсилає листи трьом ймовірним претендентам на батьківство. Коли вони приїжджають всі разом, починається саме цікаве. 

Фільми, що варто побачити

Секс по дружбі

Фільм з неймовірними Джастіном Тімберлейком і Мілою Куніс. Двоє молодих людей вирішують бути не просто друзями: вони домовляються спати один з одним, але не закохуватись. Однак вони не врахували, що їм не все під силу і їх взаємні почуття поступово виходять за межі дружби. Це починає їх турбувати і головні герої вирішують відмовитись від сексу. Але поїзд кохання вже не зупинити. Та як в класичних американських ромкомах – все закінчується хепі-ендом.

Статус: Вільний

Чуттєве, веселе і хвилююче кіно. Комедія в незвичному для неї стилі. Головні герої Данило Козловський і Єлизавета Боярська зіграли двох колишніх коханих, у яких були складні стосунки і вони розсталися. Але хлопцю важко перенести розрив і він вирішує повернути дівчину будь що за один тиждень.  

Фільми, що варто побачити

Зверополіс

Так, це мультфільм, але хто ж його забороняє дивитись дорослим, особливо якщо це весело, смішно і життєво. Сюжет мультфільму - це детективна історія про дружбу і зраду, про благородство і підступність, про лінивців і мишей. Дивний сюжет і багато гумору!

8 перших побачень

Досить незвична за сценарієм історія кохання про хлопця і дівчину, що живуть окремо і навіть не знають про існування один одного. Та раптом просинаються в одному ліжку в будинку на виставці. Як вони тут опинилися невідомо. Молоді люди розходяться, але наступного ранку все повторюється. Намагаючись розірвати це замкнуте коло, парочка потрапляє в масу комічних ситуацій. І поступово закохуються. 

Фільми, що варто побачити

Бріджит Джонс

Класична романтична комедія із фантастичними акторами: Рене Зеллвегер, Колін Ферт і Хью Грант. Молода дівчина, якій вже трохи за 30, вирішує почати нове життя і записувати це все в щоденнику. Вона постійно бореться із зайвою вагою і шукає собі партнера, адже вона досі самітна. З нею весь час трапляються якісь кумедні історії і негаразди. Але в кінці її чекає хепі-енд.

Хороший рік 

Ніжний, чуттєвий, романтичний фільм. Ділок Лондонської фондової біржі, шалено розумний, удачливий менеджер успадковує виноробню в Провансі. Після прибуття у Францію він виявляє, що, окрім нього, є ще люди, які претендують на його законну власність. Ланцюжок неймовірних подій і відкриттів змусять його по-новому поглянути на дійсні цінності цього світу. А також знайти своє кохання.

Фільми, що варто побачити

Євротур

Молодіжна літня комедія, в якій є все, що треба для гарного настрою і сміху. Головний герой знайшов собі друга по листуванню, який насправді виявився дівчиною. Він вирушає в подорож до неї. Попереду на нього чекає неймовірна, хоч і неспокійна подорож з Лондона до Берліна через Париж і Амстердам.

Цей неловкий момент

Легка красива французька комедія про двох друзів, що проводять відпочинок зі своїми дочками на сонячних пляжах Рив'єри. Все чудово, але одна з дівчин закохалась в друга батька. І ось навколо них крутяться всі події. Весь фільм просочений наскрізь літнім чудовим настроєм. Заряджає емоціями і позитивом.

А які твої улюблені літні фільми? 

Ділися своїми думками у коментарях, знизу!