Адреналін, задоволення, відчуття швидкості! Все те, чого так не вистачає, сидячі в офісі. Тож, коли є вільна година-дві, час кинути виклик можливостям власного тіла і пробувати нові активні види спорту. Адже літо – найкраща пора для експериментів.

Лонгбординг

Відпочинь ДРАЙВово цього літа

Вуличні катання вже не обмежуються лише велосипедами чи роликами – зараз в моді лонгборди. Це близький родич серфінгу, а ще його асоціюють зі скейтбордингом. Але це різні речі. Скейтери більш агресивні й емоційні, а ось катання на лонгборді передбачає більш спокійний і граціозний рух вулицями нічного міста. Цей вид спорту підходить для незалежних і волелюбних осіб, що прагнуть швидкості і усамітнення.

Спелеологія

Відпочинь ДРАЙВово цього літа

Маєш бажання сховатися від палаючих променів сонця? Тоді вам в печеру! Прохолода і чудові підземні майже космічні краєвиди чекають на вас. А ще гострі відчуття і цікаві пригоди. Спелеологія познайомить вас з дивними печерами, підземними озерами, сталактитами та сталагмітами. Такий відпочинок підійде для активних і допитливих людей, але як і будь-який вид спорту потребує гарної фізичної підготовки.

Вейкбординг

Відпочинь ДРАЙВово цього літа

Активний і швидкісний вид водного спорту. Його головна перевага у тому, що для занять вейкбордингом не потрібно чекати вітру чи великих хвиль. Достатньо дошки і катера. До речі цей вид спорту винайшли саме серфери, що в очікуванні хвиль, розважались, причіплюючись до катера і катаючись на дошці. Якщо освоїте вейкбординг, спробуйте виконувати різні трюки. Вони потребують неабиякої підготовки і сміливості. Цікаво, що мер Києва Віталій Кличко теж полюбляє катання на дошці влітку.

Слеклайн

Відпочинь ДРАЙВово цього літа

Дуже незвичний вид спорту. Він являє собою ходіння по слабо натягнутій стропі і вимагає балансування та координації. Говорять, що слеклайн допомагає не лише знайти рівновагу на стропі, але й у повсякденному житті. В Києві ним можна займатись в X-Park, на Трухановому острові.

Роуп-джампінг

Відпочинь ДРАЙВово цього літа

Тебе кличе небо? Тоді саме час спробувати роуп-джампінг! Він точно не для тих, хто боїться висоти. На відміну від банджи-джампінгу, цей вид спорту дозоляє відчути вільне падіння. Адже в роуп-джампінгу для стрибків використовуються не еластичні канати, а альпіністське спорядження. Плигати можна з мостів, високих промислових будівель, скель тощо.

Парапланеризм

Відпочинь ДРАЙВово цього літа

Цей вид спорту не можна назвати новим, але від цього він не втратив своєї привабливості. Параплан – це простий і легкий літальний апарат, завдяки якому можна парити на висоті, де літають птахи. А ще на ньому можна літати удвох, що особливо до душі закоханим парам. В Україні є багато клубів парапланеризму. 

Каньйонінг

Відпочинь ДРАЙВово цього літа

Походить від слова каньйон, а отже можна зрозуміти що ми прямуємо в гори. Цей спорт схожий на скелелазіння, але якщо вам більше подобаються спуски вниз, ніж підйоми вгору, то ваш вибір – каньйонінг. Він представляє собою похід через каньйони без човнів і байдарок, так що, насправді, ви зможете випробувати на собі і скелелазіння, і альпінізм, і плавання, і багато всього іншого. Буде весело! 

Зорбінг

Відпочинь ДРАЙВово цього літа

Найвеселіший вид спорту – так можна сказати про зорбінг. А що головне – він майже не потребує фізичної підготовки. Зорбінгом можна займатися як на суші, так і на воді. На суші це виглядає так: гігантська куля, в якій людина спускається з розлогого пагорба. На воді буде все та ж куля, але людина нікуди не спускається, а просто перекидається в ній, бігає наввипередки, плигає і отримує кайф. 
 

Флайбординг

Відпочинь ДРАЙВово цього літа

Новий, фантастичний екстремальний вид спорту. Пам'ятаєте фільм «Назад у майбутнє», де герой парив над водою. То ж у вас теж є така можливість. Завдяки новому винаходу – флайборду, ви зможете літати над поверхнею води, різко злітати в повітря, крутитися, перекидатися, показувати акробатичні трюки. В Україні вже є представництво з продажу цього винаходу, є і курси з навчання. 

Дайвінг

Відпочинь ДРАЙВово цього літа

Один з найкращих видів спорту для шукачів пригод і адреналіну. Спробуйте хоч раз зануритися під воду. Або ви станете фанатом дайвінгу, або більше ніколи не захочете їм займатись. Середнього не дано. І якщо стихія вже захопить вас, то ви будете вимагати більшої й більшої глибини. Синя безодня кличе! До речі, початкові заняття можна пройти безпосередньо у місті, в басейні, де займаються дайвінгом.

А яким видом активного відпочинку займаєшся ти? 

Ділися своїми враженнями у коментарях, знизу!