В Україні дуже здібні і яскраві люди, про що доводять численні талант-шоу, які набули небаченої  популярності в наші часи і збирають мільйони глядачів перед екранами.

Ідея самого талант-шоу підкуповує – за задумом в ньому може приймати участь будь-яка пересічна особа з вулиці і що головне, завдяки своєму таланту, вона може стати відомою і перемогти. 

Другий важливий елемент таких шоу – це «реаліті», тобто все проходить на очах глядачів. Ми стаємо свідками яскравих подій: сльози, відчай, драма, інтрига – це робить нас співучасниками шоу і ми вже не можемо відірватися від картинки і перемкнути канал. 

Ось 5 найбільш відомих і значущих талант-шоу, що не залишили байдужими наше суспільство.
Караоке на Майдані. Мабуть це найулюбленіше, найщиріше і найстаріше шоу нашої країни. Передача проходить ще з 1999 року. Тобто вже більше ніж 15 років незмінний ведучий шоу Ігор Кондратюк знаходить на вулиці, серед перехожих, співаків, що іноді виявляються справжніми талантами і в майбутньому стають великими зірками. Наприклад Віталій Козловський, адже його ім’я засяяло саме завдяки цьому популярному талант-шоу.

Розсміши коміка. Вже 11-й сезон ми зустрічаємось з експертами жарту Володимиром Зеленським і Євгеном Кошевим. Що ще раз доводить – українці люблять не лише співати, але й мають гарне почуття гумору. В цьому шоу прийняти участь може будь-яка людина, що має сміливість і хист шуткувати перед усією країною. Але переможцем стає той, хто змусить журі сміятися. До речі, саме завдяки цьому шоу одна з його переможець – Леся Никитюк стала ведучою програми «Орел і Решка».  

Україна має талант. Захоплююче і неймовірне шоу, в якому може взяти участь кожен, хто має  талант будь до чого і сміливість. Переможцями цього конкурсу, що більш всього запам’яталися глядачу стали: художниця, що малює піском, сім’я акробатів, фокусник. Однак останній 8-й сезон «Україна має талант. Діти» став справжнім проривом в історії проекту, адже ще жодного разу на сцені не було стільки маленьких геніїв! Справжньою несподіванкою став фінал шоу, де було обрано переможця – 2-річну дівчинку, яка в такому віці знала напам’ять всі країни світу.

Танцюють всі. Українська версія проекту «So You Think You Can Dance». Це найбільше танцювальне шоу України, яке цього року буде проходити вже 9-й раз поспіль. Учасником шоу талантів може стати людина будь-якого віку, статі і національності, головне – бажання довести, що вмієш танцювати. 

Голос країни. Сьогодні це головне співуче шоу України, яке відкриває справжні таланти. Нещодавно завершився шостий сезон передачі із зірковими наставниками: Святославом Вакарчуком, Тіною Кароль, Іваном Дорном і Потапом. В цьому сезоні переможцем конкурсу стала 19-річна Віталіна Мусієнко з команди Святослава Вакарчука. В суперфіналі вона дуже чуттєво і щиро виконала композицію «Україно» Тараса Петриненко. Її наставник і тренер Святослав Вакарчук назвав дівчину справжнім самородком країни.  

Подібні шоу потрібні країні. Вони дають можливість пересічним громадянам відкрити в собі справжні таланти. І часто допомагають людям докорінно змінити життя на краще.

А яке твоє улюблене талант-шоу? 

Ділися своїми думками у коментарях, знизу!