В 2015 році Фундація Coca-Cola виділила на потреби більше 300 громадських організацій у всьому світі $84.5 млн доларів США. Зокрема українські соціальні проекти отримали в 2015 році від Фундації  $600 тис. доларів США. Всього гранти отримали організації, які опікуються потребами громад у більш ніж 70 країн світу. 95% грантів надані в рамках пріоритетних напрямів зі сталого розвитку The Coca-Cola Company: посилення ролі жінок в суспільстві, збереження водних ресурсів і здоровий спосіб життя.

Два основні пріоритетні напрями, які підтримує Фундація в Україні, це охорона навколишнього середовища і промоція здорового способу життя. У 2015 році загальне фінансування цих напрямків було розподілено наступним чином: 110 тис. дол. США – на проекти з охорони довкілля та  490 тис. дол. США отримали проекти, що   просувають активний спосіб  життя.

infographic

Cеред екологічних ініціатив - проекти із Товариством охорони птахів, які мають на меті відновлення прісних водойм та охорону їхньої флори і фауни.  В рамках партнерства із фестивалем «Джаз Коктебель» команди волонтерів щороку долучаються до світової ініціативи з прибирання узбережь і очищають таким чином Чорноморську берегову лінію.  Крім того за підтримки Фундації Coca-Cola відбувається «Табір зі зміни клімату» та стипендіальна програма «Завтра.ua», основною метою яких є привернення уваги молоді до екологічних проблем та розробка ефективних соціальних еко-проектів, спрямованих на усунення та попередження проблемних екологічних ситуацій.

В рамках платформи із підтримки активного здорового способу життя Фундація в партнерстві з Фондом Олени Пінчук АнтиСНІД реалізує проект Safe Connection, метою якого є просвітницька діяльність серед молоді щодо проблеми ВІЛ/ СНІДУ.  Проект «Клич друзів – граймо разом!» у партнерстві з «Фондом Кличко» покликаний відновити спортивну культуру серед підлітків і традиції дворового спорту через встановлення дитячих спортивних майданчиків.

Крім того Фундація підтримує ряд проектів у співпраці з Національним олімпійським комітетом (НОК), такі як олімпійська зарядка «Do like Olympians», а також проект «#ТиЛідер» за підтримки НОК та Програми розвитку ООН в Україні. Також Фундація підтримує Спеціальну Олімпіаду України, яка об’єднує більше 18 тисяч атлетів із вадами розумового розвитку по всій Україні.

Як зазначає Андрій Підварко, виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України: «Спеціальна Олімпіада України  співпрацює з «Фундацією Кока-Кола» з 2010 року. За кошти від наданих нею грантів у 2012 році  було організовано програму  «Коли ми змагаємось, ми не помічаємо різниці», 2013-го  — «Я знаю, я можу!», а у  2014-му  найважливішою стало забезпечення  участі українських спортсменів у Європейських іграх Спеціальної Олімпіади у Бельгії.

За підтримки «Фундації Кока-Кола» у межах різноманітних програм відбулися такі спортивні події, як Європейський баскетбольний тиждень, Європейський футбольний тиждень, Національні турніри Спеціальної Олімпіади України тощо. У них взяли участь майже 3 тисячі спортсменів та понад тисячу тренерів і волонтерів. І всі ці програми передовсім спрямовані на всебічний розвиток неповносправних людей, а також на їхню соціальну адаптацію та розвиток толерантності до людей з особливими потребами. Завдяки їхній реалізації люди з відхиленнями у розумовому розвитку мають шанс на часточку щастя у цьому жорстокому світі».

Фундація Coca-Cola і надалі планує підтримку стратегічно важливих суспільних проектів в Україні з метою покращення життя громад та їхнього довкілля.

 

Про Фундацію Coca-Cola

Фундація Coca-Cola – це підрозділ The Coca-Cola Company, що зосереджений на благодійності. Із початку свого існування у 1984 році Фундація виділила більше $820 млн на підтримку соціальних ініціатив і цілей сталого розвитку по всьому світі. Дізнайтеся більше за посиланням: www.coca-colacompany.com/our-company/the-coca-cola-foundation.