Домашні улюбленці часто стають мало не членами родини, про них піклуються, а вони, у свою чергу, дарують нам свою любов.

До речі, на створення однієї з найвідоміших реклам Coca-Cola про полярних ведмедів Кена Стюарта надихнув його лабрадор Морган. Але зараз ми вирішили трохи розповісти про цікаві знахідки наших співвітчизників. Зібрали кілька успішних та важливих проектів, які були створенні з думкою про домашніх тварин.

Petcube – відеоняня для тварин

Сучасний ритм життя не завжди дозволяє нам приділяти достатньо уваги домашнім тваринам. Розробники Petcube − Алекс Нескін, Андрій Клен і Ярослав Ажнюк − вирішили усунути цю проблему. Розпочалося все з того, що у одного з засновників  собака не бажала сидіти вдома наодинці, тому її треба було чимось зайняти. Тож за допомогою інтернету, комп’ютера й своїх винахідницьких здібностей хлопець створив прототип першої камери. Потім команда довго працювала над її удосконаленням.

Гроші для випуску свого продукту збирали на краудфандінговій платформі Kickstarter.

Pets

Фото: blog.allo.ua

В результаті вийшов невеликий алюмінієвий куб з вбудованими камерою, динаміком, мікрофон та лазерною указкою. Це і є Petcube.

Тепер, навіть коли ти не вдома, можеш за допомогою пристрою стежити за собакою чи котом, а також розважати його лазерним променем через смартфон. Окрім цього, відео та фото з іграми тварин можна відразу опублікувати в інтернеті й долучитись до спільноти улюбленців домашніх тварин.

У планах хлопців – встановити пристрій в притулках для котів і собак, щоб користувачі додатку Petcube могли у вільний час грати й з безпритульними тваринами.

Moggie − власний ветеринар для кота

Завдяки нашийнику Moggie власники котів можуть завжди отримувати свіжі дані про стан здоров’я своїх улюбленців через Bluetooth і Wi-Fi. Moggie не просто вимірює активність тварини й рахує кроки, а й аналізує її поведінку і звички. Команда створила мобільний додаток, який в парі з пристроєм або окремо дозволяє власникам стежити за цими показниками.

Pets

Фото: facebook.com/moggie.me

У планах розробників ‒ збір, аналіз і передача даних ветеринарним командам і університетам, які зацікавлені у вивченні природи котів, щоб запобігати їх захворюванням і створювати нові корисні продукти.

Woofit – персональний стиліст твоєму собаці

Модний одяг від Woofit не боїться дощу та пральної машини, утеплений синтепоном, не линяє та шиється персонально на кожну собаку. Засновниці проекту Олена Балбек і Олена Безуглова започаткували Woofit саме задля того, щоб створювати собакам комфортний і яскравий одяг. А це можливо лише при індивідуальному підході до клієнта. Тому на сторінці Woofit можна знайти форму для заповнення мірок чотиилапого друга. А вже через п’ять днів після замовлення обновка буде чекати на свого власника.

Pets

Фото: facebook.com/pg/woofitdogwear

Носиться вона добре − ніде не тисне, не обмежує рухів і дозволяє собаці в повній мірі насолоджуватися життям.

Собачі вбиральні

Сьогодні у багатьох городян є домашні улюбленці, але далеко не всі прибирають за ними в парках і на вулицях. Тому і виник проект «Собачі вбіральні».

На сьогодні в Україні встановлено вже понад 200 спеціальних конструкцій з біо-пакетами й сміттєвими ящиками. 30% прибутку від продажу товарів бренду «ЛавГав» спрямовують на закупівлю біо-пакетів і амортизацію конструкцій. А кожна десята «собача вбіральня» передається в мережу громадського об’єднання «Це наш Київ» абсолютно безкоштовно.

Pets

Фото: www.facebook.com/nashkyiv.org

Один з засновників проекту Дмитро Федоренко розповідає, що позитивні зрушення не змусили себе чекати ‒ у місцях, де встановили конструкції, значно зросла кількість власників собак, які прибирають за своїми вихованцями. Тому у планах на 2017 рік − встановити до 500 таких конструкцій. Правда, підтримується ініціатива поки що виключно за рахунок соціального підприємництва і приватних інвестицій.