Як ви знаєте, Кока-Кола втілює в Україні багато проектів в рамках соціальної відповідальності, і значна частина їх спрямована на розвиток молодіжних спільнот. Нам завжди цікаво дізнаватися, як резонують ці проекти серед молоді і що додає нашій молоді оптимізму. Давній та надійний партнер Національний Олімпійський Комітет (НОК) допоміг отримати відповіді на ці запитання. Саме за його підтримки вперше в Україні було ініційовано дослідження оцінки молодими людьми якості свого життя.

Це дослідження проведено міжнародною дослідницькою компанією GfK та отримало назву «Суб’єктивна оцінка добробуту серед української молоді». Його результати  були представлені публічно 15 листопада 2017 року.

Основні висновки

Дослідження показало, що молоді українці відкриті та готові брати участь в громадському житті. Залучення молодих людей у різноманітні спільноти та життя громади робить їх більш щасливими та оптимістичними.

Зі свого боку соціальні проекти компанії Кока-Кола якраз і спрямовані на розвиток молоді та посилення її участі в громадах. Отже, ми докладаємо максимум зусиль для підтримки та підвищення рівня щастя.

Звідки ще почерпнути натхнення?

Одним із знакових результатів дослідження стало теж визнання українською молоддю багатьох олімпійських цінностей. Орієнтуючись на такі цінності у повсякденному житті, молоді люди почуваються більш задоволено та щасливо.

Кока-Кола спільно з НОК підготували 7 соціальних відеороликів за участі відомих спортсменів, які символізують 7 олімпійських цінностей, а саме:

-        Повага

-        Сміливість

-        Натхнення

-        Дружба

-        Завзятість

-        Досконалість

-        Рівність

У роликах показано, як спорт та загальнолюдські цінності допомагають молодим людям досягти успіху, відчути радість від життя, почуватися оптимістично.

Ці чудові короткометражки демонструють приклад того, як молодь змінює світ на краще!