Чи замислювався ти часом, чому деякі користувачі соцмереж отримують тисячі лайків та відгуків кожен день, а на профайли інших юзерів ніхто не звертає уваги? Пропонуємо тобі дізнатися 10 базових пунктів, завдяки яким дуже легко здобути популярність та привернути до себе увагу в Інтернеті.  

1. Фото на аватарці

Напевно ще з дитинства тобі відоме прислів’я «Зустрічають по одежі, а проводжають по розуму». Аватарка у соцмережах – це те, на що люди у першу чергу звертають увагу, коли бачать твій профайл. Саме тому до цього пункту потрібно поставитися дуже серйозно. Зроби фото максимально якісним та цікавим. І не забудь додати краплину креативу.

2. Справжнє ім’я або сценічний псевдонім

Зробити сторінку на своє справжнє ім’я – найоптимальніший варіант. Звичайно, якщо ти суперзірка, то для твого ж спокою та безпеки краще використовувати псевдонім. Сам розумієш, фанати бувають крейзі.

3. Грамотність

Помилки в словах та реченнях ніколи не приведуть тебе до успіху. Не знаєш, як написати те чи інше слово – перевіряй себе в онлайн словниках. Сьогодні вже є безліч сайтів, які допоможуть тобі покращити рівень володіння мовою. Тож грамотність – риса будь-якої освіченої та успішної людини. Тим паче, якщо мова йде про соцмережі.

4. Контент, цікавий для самого себе

Уся інформація, якою ти ділишся на своїй сторінці, в першу чергу повинна бути цікавою для тебе особисто. Повір, ти обов’язково знайдеш свою аудиторію читачів. Та чим унікальніше вона буде, тим краще. Розповідай більше про те, що ти любиш. Здивуй людей тим, який ти є насправді.

5. Естетика контенту

Пам’ятай, що за твоїм профайлом має бути приємно спостерігати. Не варто постити неприємні чи образливі речі, які більша частина користувачів просто не  зможе вірно зрозуміти. Намагайся створювати гармонію та поєднувати її зі своїм контентом. Гарні зображення та якісні фотографії – це сюди!

6. Зображення світу

Наша планета – місце, де кожну секунду трапляються найнесподіваніші речі. Часом бувають такі новини, що аж дух захоплює. Погодься, що у космосі є речі більш цікаві, ніж твоє селфі у ванній кімнаті. Розширюй свій кругозір та ділися новими відкриттями з іншими.

7. Почуття гумору

Додавати до своїх постів іронічні фрази та вміти сміятися з самого себе – навички, які люди цінують. Гарне почуття гумору робить тебе душею компанії та кожен день допомагає заводити нові знайомства. Навіть дивно уявити, якщо б усі користувачі соцмереж були серйозними…

8. Присутність мистецтва

Мистецтво ще з давніх давен надихало людей, давало їм поштовх до здійснення мрій та бажань. Тому у контенті твого профайлу воно теж має бути. Фільми, музика, живопис, графіті, незвичайні хобі та чарівні таланти – усе це та багато чого іншого приховує у собі мистецтво. Обери, що тобі подобається та зацікавь цим інших.

9. Дозування контенту

Будеш писати занадто часто – спам, занадто рідко – забудуть. Намагайся знайти золоту середину та постити нову інформацію не більше ніж 1-2 рази на день. Дозування контенту допоможе тобі позбавитися безлічі непотрібної інформації, яка могла би з’явитися у твоєму профайлі. Ділись тільки найкращим!

10. Приємний сюжет твого життя

Отже, це останній пункт, який поєднує у собі усі дев’ять, згаданих раніше. Гарне зображення, легке сприйняття та приємні емоції – ось, що повинні відчувати користувачі соцмереж, коли потраплять на твій профайл. Показуй життя з найкращих та найцікавіших його сторін. І головне – будь собою!  

Ділися своїми враженнями та успіхами у коментарях, знизу!