З настанням весни у киян з'явилася можливість займатися багатьма доступними видами спорту від звичайного бігу до поки ще незвичного та нового воркаута. Coca-Cola Journey розповідає про види активного відпочинку, що допоможуть жителям міста привести себе у спортивну форму після зимової «сплячки».

Біг

run
Джерело зображення: pexels.com

Біг на свіжому повітрі один з найпопулярніших видів спортивного дозвілля. Найбільш активні любителі готові займатися ним практично цілий рік, але саме навесні в лісах і парках з'являються цілі натовпи бігунів. Найбільш сприятливими місцями для пробіжки є парки і міські набережні, де можна насолодитися приємними пейзажами, гарною погодою і відволіктися від робочої метушні.

Велоспорт

cycle
Джерело зображення: pexels.com

Ця модна європейська тенденція, в останні кілька років почала активно набирати популярність і в Україні. У багатьох містах облаштовані спеціальні доріжки для прогулянкового катання на велосипеді та працюють сервіси з їх прокату. Але для того, щоб із задоволенням покататися на двоколісному коні, краще вибирати менш людні місця або великі парки. Міські набережні, навпаки, не завжди зможуть бути хорошим місцем для велосипедистів.

Катання на роликах

rollers
Джерело зображення: pexels.com

За популярністю катання на роликах цілком може позмагатися з бігом. З настанням теплих днів на вулицях міста можна зустріти не тільки дітей і дорослих, але навіть сімейні пари на роликових ковзанах і з колясками. 

Воркаут

Real_workout
Джерело зображення: commons.wikimedia.org

Воркаут – скільки чарівності у цьому слові. Взагалі-то, для більшості наших співгромадян – ніскільки. Але саме зараз – час коли цей здоровий та безперечно крутий напрям починає стрімко розвиватися. То що ж таке воркаут? У буквальному перекладі з англійської workout – це просто тренування (будь-яке), але у нас під цим словом найчастіше розуміють street workout – тренування з використанням ваги власного тіла, застосовуючи снаряди, які легко знайти у кожному другому дворі. Базовим снарядом для вуличного воркаутингу є турнік. Це пов’язано з його універсальністю для розвитку саме тих груп м’язів, що необхідні для виконання більшості «вуличних» вправ та трюків. А ще – із величезною кількістю вправ, які можна виконувати на цьому, на перший погляд, примітивному снаряді.

Пляжні види спорту

beach_sport
Джерело зображення: commons.wikimedia.org

Пляжний волейбол і футбол та навіть регбі — також дуже популярні види спорту серед любителів активного способу життя, але рання весна все ж ще не найкращий період для ігор на піску.

А отже, залишилось тільки дочекатися більш теплої пори :)