Весна! От тільки промовиш і одразу стає тепліше, сонце світить більш яскраво і пташки починають виводити свої дзвінкі мелодії. Вже зовсім скоро парки наповняться гаміром дітлахів, а по алеях будуть гуляти закохані парочки, вдихаючи п'янкий аромат квітучих дерев. Залишилося тільки трішечки зачекати і наші мрії про легкі пальта та білі кросівки стануть реальністю :) А поки погода ще не змінила курс на безкомпромісне тепло, пропонуємо усім разом зарядитись весняним настроєм та переглянути нашу підбірку фільмів в очікуванні найчарівнішої пори року!

Готель «Ґранд Будапешт». 2014 рік. Режисер Вес Андерсон. Комедія

Наш час. Молода дівчина підходить до пам’ятника письменнику на цвинтарі. Вона тримає в руках книгу — мемуари персонажа, відомого як Автор. Вона починає читати книгу. Оповідь починається в 1985 році, коли Автор, сидячи за робочим столом, розповідає про поїздку в готель «Ґранд Будапешт», здійснену ним в 1968 році. Готель, розташований у вигаданій центральноєвропейській країні Зубровці, спустошеній бідністю, в той час був у дуже поганому стані. Через це клієнтів було так мало, що мешканці закладу швидко почали впізнавати одне одного. Одного дня Автор зустрічається із власником готелю, Зеро Мустафою, і вони домовляються про вечерю того ж вечора. На вечері Зеро розповідає Автору про те, як він став власником цього готелю і про те, що він не хоче його закривати.

Останнє кохання містера Моргана. 2013 рік. Режисер Сандра Неттлбек. Комедія

Овдовілий американський професор Метью Морган живе у Парижі, де викладав філософію. Він мріяв разом зі своєю дружиною провести старість у столиці Франції, проте її смерть все змінила, і він втратив сенс життя. Познайомившись із молодою, відкритою парижанкою Полін Льобі, викладачкою танців, Метью віднаходить сенс життя.

Китайська головоломка. 2013 рік. Режисери Седрік Клапіш та Бруно Леві. Комедія

Ксав'є Руссо 40 років, він довго не міг визначитися з тим, яку собі дружину вибрати. От він одружився з англійкою Венді, у них двоє дітей. Проте дружина покидає його, забирає дітей і виїжджає до Нью-Йорка. Ксав'є їде за ними, щоб бачитись з дітьми.

Інша жінка. 2014 рік. Режисер Нік Кассаветіс. Комедія

Карлі раптово дізнається, що її бойфренд Марк одружений. Замість самокопання і страждань дружина і коханка вирішують помститися йому після того, як виявляють, що і вдвох вони у нього не єдині. Всебічно талановитий Нік Кассаветіс в якості режисера і весела Кемерон Діаз в комедії про те, що любов - прекрасне почуття, поки її не розтопчеш. А ще про те, що жіноча солідарність куди продуктивніше, ніж виривання один одному волосся через чоловіка, який того не вартий.

Третя особа. 2013 рік. Режисер Пол Хагіс. Комедія. Драма

Фільм складається з трьох історій про любов, дія яких розгортається в трьох різних містах: Нью-Йорку, Парижі та Римі. В одній з історій Майкл нещодавно розірвав стосунки зі своєю дружиною Терезою, тепер насолоджується свободою в найбільш романтичному місті світу — Парижі. Випадково зустрівши на вулицях міста Анну, він закохується в неї. Попереду на них чекають дуже непрості відносини з перервами і воз’єднаннями, сварками і примиреннями.