Що може бути кращим, ніж мчати світ за очі в кабріолеті з відкидним верхом, коли вітер роздуває волосся, а з динаміків лунає улюблена пісня? Хіба що робити все те ж саме в машині, у якій є бар з морозивом, автомат з жувальними цукерками і столик для того, щоб насолодитися освіжаючим смаком Coca-Cola. Звучить так, ніби мова йде про автомобіль мрії. Але він дійсно існує!

Знайомтеся. Ford Fairlane 1955 року народження, тюнінгований у стилі Coca-Cola власниками. Щоб показати кореспонденту Journey цей кока-кольний мобіль, Боб Хаас і його дружина Лоррейн пройшли шлях через всю Америку — з рідного міста Саут Лайон в штаті Мічиган до музею Світ Coca-Cola в Атланті, Джорджія.

couple

Містер Хаас збирає «Форди» 1954-1956 років останні 25 років. Зазвичай він розшукує авто по всій країні, але цей конкретний екземпляр знайшов колекціонера сам. У 2003-му Бобу подзвонив приятель і став практично благати забрати Ford Fairlane 1955 року. В той момент наш герой не шукав нові експонати, але все ж погодився придбати Ферлейн за 300$.

vintage_car

Зазвичай містер Хаас реставрує раритетні машини так, щоб вони повернулися в початковий стан — ніби щойно зійшли з конвеєра. Але на цей раз колекціонер задумав кардинально інше. Він заварив задні двері, зрізав дах і заповнив інтер'єр колекційними предметами від Coca-Cola

speedometer

Втім, сталося це не відразу. Ford Fairlane простояв у гаражі Боба 5 років, перш ніж господар взявся за тюнінг «старенького». Лише почавши переробку, Хаас зауважив, що пробіг автомобіля - всього 50 000 км, і подумав: «Якщо я зможу змусити її бігати, подивимося, що можна буде з неї вичавити».

oldcar

Боб закінчив реставраційні роботи за три місяці. Заіржавіла машина вимагала багато уваги і турботи, але колекціонер з гордістю заявляє, що виконав всі кузовні роботи самостійно. «Чесно кажучи, цей автомобіль відмінно їде. Я б не побоявся відправитися на ньому куди завгодно», — хвалиться Хаас. 

candy

«Багато хто виставляє предмети з емблемою Coca-Cola в підвалах, оформлюють ними кімнати та інші приміщення, але я хотів помістити все це туди, де люди зможуть побачити мою колекцію», — пояснює колекціонер мотиви створення автомобіля.

syrop

Хаас любить брати участь в автошоу і дивувати глядачів не тільки зовнішнім виглядом і інтер'єром авто, а й смачненьким на борту. Зазвичай він купує галон (приблизно 3,7 літра) морозива, заправляє його шоколадним сиропом, додає горіхи з фруктами і роздає всім охочим. А щоб закріпити враження, в машині припасений автомат з жувальними цукерками. 
 
coca-cola-car

Багато власників антикварних автомобілів вимагають від відвідувачів автошоу слідувати правилу «дивитися, але не чіпати», проте пан Хаас, навпаки, запрошує людей забиратися на водійське місце Ford Fairlane, а також фотографуватися разом з манекеном в задній частині салону.

hand

Лоррейн, яка одружена з Бобом більше 50 років, любить відвідувати автомобільні шоу: це найкраще місце, де можна похвалитися автомобілем в стилі Coca-Cola. Він давно перетворився з дивної машини в сімейну цінність. Боб, в свою чергу, запевняє, що радий ділитися незвичайним захопленням з коханою дружиною. А ще він зізнається, що ніколи не був колекціонером Coca-Cola до затії з Ford Fairlane. «Але, — підсумовує він, сміючись, — зараз я безумовно вважаю себе таким».