Історія компанії Coca-Cola – грандіозна та захоплива. А чи замислювався ти коли-небудь, хто її створює? Хто ці люди? Чим вони відрізняються від тебе? Можливо, вони з іншої планети? :)
Ні. Вони серед нас! Це може бути твій сусід, твоя сестра, твій друг чи просто перехожий. Справжню легенду щодня створюють звичайні люди, які просто люблять свою справу.
Ми запам'ятовуємо ті історії, що зачіпають якісь потаємні струни в наших душах. Така історія є у кожного. Смішний випадок з дитинства, романтична пригода чи випадкова зустріч посеред багатомільйонного міста? Кожна історія змінює нас, стає поштовхом до чогось більшого, вчить не боятися і не вагатися, а жити і насолоджуватися життям тут і сьогодні. Кожна, здавалося б, дрібниця, що з нами трапляється, і складає ту саму історію життя, яка ілюструє просту істину: кожен з нас – унікальна особистість, яскрава, талановита і неповторна!
Історії людей з Coca-Cola такі різні, але їх об’єднує дещо спільне – пристрасть. Пристрасть у роботі, захопленнях – у всьому, що вони роблять.  Це надає сенсу, перетворює звичайні речі на дещо більше. Сьогодні наші співробітники запрошують тебе познайомитися з їхніми особистими історіями – дізнатися трохи більше про те, чим живуть люди в Coca-Cola, що їх хвилює, як вони проводять вільний час, звідки беруть натхнення. На обличчі грає посмішка, а в очах з’являється іскорка, коли вони діляться з нами своїми історіями.  Хтозна, можливо, в них ти знайдеш щось своє?
Перший наш герой — Олена. Зустрічай!
Історія перша: «Випадковості невипадкові»
Наш світ сповнений випадковостей – те, що здавалося неймовірним ще вчора, сьогодні постає дивовижною реальністю. Але саме це, на думку нашої героїні, і робить його прекрасним. «Я впевнена, що у житті все відбувається не просто так», - стверджує Олена з посмішкою в очах, пригадуючи події десятилітньої давнини. Тоді, вирушаючи у відпустку до сонячної Греції, наша героїня навіть уявити не могла, як ця подорож змінить її життя.
Що ж трапилося з нашою героїнею того літа у Греції, чому вона більше не вірить у випадковості та як до цієї історії причетна Coca-Cola – дивись у нашому відео!

Далі цікавіше! Зовсім скоро ми розкажемо тобі про справжню музичну легенду ;)