Це було 5 жовтня у київському Палаці Спорту. Время и Стекло зробили таке, чого давно ніхто не бачив — неймовірне шоу Vislovo, яке захопило в танці 10 000 людей і стало найгучнішою подією осені. Партнером шоу виступали ми, Coca-Cola Україна. Ми вели репортаж на телеканалі M1, зробили зручну зону відпочинку та нереальну фотозону – кожен бажаючий міг зробити своє фото чи відео на 360º.

Це вже четвертий альбом артистів, який вони презентували з величезним масштабом. Центром події була сцена-трансформер в вигляді контейнерів — одних з центральних символів Vislovo.

4 місяці артисти готували постановку цієї події та 4 дні монтували всі ці нереальні конструкції. А сценографія взагалі розроблялась півроку. Все це дало свої результати. Окрім треків та яскравих професійних постановок з балетом, який сягав майже 100 людей, гурт дивував спецефектами. Вогні, яскраві проекції, феєрверки та іскри з музичних інструментів були майже у кожній пісні. Артисти  піднімались під стелю Палацу Спорту на незвичайних конструкціях — гаках, що були збільшені в декілька разів. А Надя Дорофєєва взагалі виконала одну з пісень на підвісному телефоні.


Загалом концерт тривав 2 години, а потім, звичайно, номер "на біс", що захопив у танці піснями, які так полюбились всім фанатам.

Всі присутні в унісон підспівували артистам і цим робили загальну атмосферу ще яскравішою.

Дуже чуттєвим був момент, коли на сцену до гурту вийшли учасники програми "Голос. Діти", які були у команді Время и Стекло. Разом з артистами вони заспівали перший хіт гурту "Так випала карта".

Артисти дивували новими піснями, особливо Позитив привернув увагу публіки, презентувавши свою першу сольну пісню, та хітами, які вже полюбились мільйонам.

Про цей концерт можна говорити ще багато, але краще один раз побачити, ніж декілька разів почитати. Тому залишаємо вам фото найяскравіших моментів вибухового вечора!