Якою має бути по-справжньому впливова історія? З яких елементів вона може складатися? Як таку історію знайти у своєму житті? 
Поміркувати над цими та іншими запитаннями  відвідувачам Соса Соla Journey  пропонує у новій публікації Лариса Хоманс,  автор і коуч трансформаційних історій, викладач kmbs, бізнес-тренер і ментор.  
Ця стаття – завершення розмови на тему історій і підсумковий  комунікаційний практикум.
Що спільного мають історії, де йдеться про вплив і зміни? 
Чи є алгоритм, за допомогою якого  можна і аналізувати, і створювати впливові історії?
Щоб знайти відповіді на ці запитання, я почала системно вивчати й аналізувати історії як феномен і, водночас, як інструмент лідерської взаємодії. Але у певний момент зрозуміла, що недостатньо відповісти на ключові запитання: про що історія розповідає? для кого вона? яким є її завдання? Традиційне розуміння структури історії (початок, основна частина, завершення) також не дуже допомагає.  Не все розв’язує і дизайн, за яким вибудовується сюжетна лінія (зав’язка, розвиток подій, кульмінація, розв’язка) – те, з чим треба працювати потім, коли власне вже відомо, про що має бути історія?
Але ж як знайти «що» – серцевину, ядро, сенс історії?. Відповідь з’явилася, коли у рамках курсу з бізнес-комунікацій для учасників МВА програми я працювала над темою storytelling у бізнесі. Я вкотре переглядала історії, почуті від бізнес-лідерів, і раптом виразно побачила  канву, що повторювалася майже у кожній з них. Як результат – з’явилася  авторська модель впливової історії – 5 С. 
Від виклику – до змін
... Ранкова розмова, на яку директор компанії запросив усю проектну команду, не обіцяла нічого доброго. Напередодні стало відомо, що компанія програла тендер на участь у важливому проекті. На нього дуже розраховували: замовник і потенційний партнер – поважна організація; проектне завдання – достатньо інноваційне; умови впровадження проекту, враховуючи обсяг фінансування, – дуже перспективні.
Проектна група була переконана, що зможе випередити конкурентів. Невдачі у недавньому тендері ніхто не чекав. Василь – керівник, який очолює бізнес уже вісім років – розмірковував: “Найскладніше те, що сьогодні ніхто у команді не готовий визнати свої помилки. А без цього, як нам зрозуміти, що ми зробили не так, що ми не врахували?”.
Через півгодини безперспективної і напруженої розмови Василь вирішив зробити переву. А через двадцять хвилин, коли команда знову зібралася у кімнаті для зустрічей, керівник несподівано для всіх присутніх запропонував подивитися на невдалий результат як на «внутрішню інвестицію у розвиток», а на ситуацію, що склалася, – як на особливий виклик: «що треба зробити, щоб повернути цю інвестицію?».
Менше, ніж за годину, що пройшла конструктивно і драйвово,  проектна команда запропонувала ефективний алгоритм підготовки проектних пропозицій. Питання «хто винен?» і «що ми зробили неправильно?» більше не звучали.
 Цей приклад – ілюстрація того, як можна створити впливову історію, скориставшись алгоритмом 5С.  Що треба взяти до уваги?
У кожної історії є свій КОНТЕКСТ (CONTEXT) – як зовнішній, так і внутрішній. Це - ситуація, умови, обставини, у яких ми діємо і, головне, наше ставлення до них.
Кожна впливова історія – це ситуація, де на нас чекає (або чекав  – якщо йдеться про минуле) певний ВИКЛИК (CHALLENGE). Не має значення, як ви його називаєте у повсякденній реальності – «проблема», «ситуація», «питання»... Це – те, з чим ви зустрілися віч-на-віч, що вам не дає спокою, що треба вирішити, подолати. Виклики можуть відрізнятися за причинами, умовами, особливостями, масштабом, впливом... Що їх об’єднує? Те, що їх більше не можна ігнорувати!
Але бачити і розуміти виклик, що стоїть перед нами, недостатньо.
Потрібно ще бажання й готовність не стільки мати з ним справу, а спробувати знайти можливість його подолати.
Спочатку важливо подивитися на ситуацію іншими очима, щоб розпізнати ШАНС (CHANCE), якого, можливо, не було раніше (або який не вдавалося побачити раніше). Шанс варто сприймати не як випадковість, несподіванку, а як унікальний момент, коли є можливість діяти інакше. 
Переважна більшість впливових історій має ще один критично важливий елемент – ВИБІР (CHOICE). Вибір лежить у багатьох площинах –
побачити і оцінити ситуацію інакше; побачити шанс, щоб  змінити ситуацію, і скористатися ним; прийняти інше рішення й зробити його результативним; отримати новий досвід, інакше оцінивши попередній...
І, нарешті, впливова історія – завжди про ЗМІНИ (CHANGE) у дуже прикладному і, водночас, дуже широкому аспектах. Змінити сприйняття ситуації, модель поведінки, спосіб і формат взаємодії, образ очікуваного результату... Власне, саме це і відбулося під час зустрічі із проектною командою, яка програла важливий тендер.
До речі, у цій компанії тепер інакше проводять внутрішні зустрічі – тут роблять акцент на тому, що можна зробити краще, а не на тому, що було  зроблено неправильно. Більше того, досвід нереалізованого проекту перетворили у внутрішній кейс, який використовують у навчанні проектних команд. Адже керівник компанії та його колеги з власного досвіду знать: у бізнесі завжди є місце для впливових історій, створених разом!
Практикум  «Впливова історія»
Виберіть зі свого досвіду ситуацію,  яку ви хочете проаналізувати і про яку готові розповісти. Запитання, наведені нижче, допоможуть створити впливову історію, скориставшись  запропонованим алгоритмом 5 С.
Контекст (Context)
  • Яким є зовнішній контекст? Чи є простір, місце, обставини для змін, впливу?
  • Який внутрішній контекст? Що Ви хочете змінити і чому?
Виклик (Challenge)
  • У чому складність завдання, яке треба виконати?
  • Що ви хочете подолати, чого досягти?
Шанс (Chance)
  • Які ви бачите інші можливості, щоб подолати виклики, справитися із завданнями?
  • Які у вас є можливості впливати на своє оточення?  
Вибір (Choice)
  • Ви готові діяти інакше і взяти за це відповідальність?
  • Який ваш вибір і якими будуть ваші конкретні дії?
Зміни (Changes)
  • Якими мають бути результати ваших дій?
  • У чому полягає ваш вплив у конкретній ситуації?
Соса Соla Journey та автор статті щиро бажають вам знаходити і створювати ваші впливові історії, а ще – ділитися ними з іншими!