Ми впевнені, що компанія буде успішною, а команда – міцною, лише тоді, коли кожен її член розділятиме спільні цінності.

І нещодавно в рамках амбасадорської програми для співробітників компанії “Кока-Кола Україна” провели тренінг з роздільного збору сміття. Адже питання забруднення навколишнього середовища, сортування відходів та їх раціональної переробки хвилюють компанію на глобальному рівні. І тому Coca-Cola підтримує екологічні ініціативи, покликані допомогти вирішенню цих проблем, у всьому світі.

В Україні, наприклад, за підтримки нашої компанії розпочався проект #Сортую. В його рамках у школах Чернівців встановили бокси для роздільного збору сміття та провели еко-уроки.

Тож те, що в офісі “Кока-Кола Україна”, є урни для роздільного збору сміття, цілком природно. Але сортування відходів – річ непроста, адже, не все сміття переробляється, деякі відходи треба спеціально готувати до переробки, а деякі матеріали можна легко сплутати. У такій справі краще звернутися до експерта за порадою.

Про те, як правильно сортувати відходи та як далі вони переробляються, розповідала засновниця ГО “Україна без сміття" Евгенія Аратовська.

Тепер ми всі знаємо, до котрої з урн слід викинути пляшку чи баночку з-під Coca-Cola, а до якої, наприклад, використаний папір. Також всі колеги навчилися правильно готувати сміття для переробки, адже це не менш важливо, ніж визначитися з його сортом.

Для тих, кому також хочеться розібратися із сортуванням відходів, наводимо деякі правила. Більше подробиць можна знайти на сайті організації “Україна без сміття”. Тут також можна дізнатися про пункти прийому вторсировини.

З чого складається наше сміття

Близько 35% – це різні компоненти упаковки – пластик, скло, метал, папір. Чим розвинутіша країна, тим цей показник зазвичай вищий, адже там люди рідше купують щось на ринках чи роблять самі, частіше – в супермаркетах і магазинах.

Близько 26% – органічні відходи. Але влітку цей показник значно зростає, адже люди починають споживати більше овочів, фруктів, зелені.

Близько 30-40% – залишкове сміття, що не переробляється.

І є ще окремий вид сміття – небезпечне, яке вимагає найбільш уважного ставлення, бо містить шкідливі для здоров’я людини та навколишнього середовища речовини. Це, наприклад, батарейки чи люмінесцентні лампи.

Важливі правила успішного сортування упаковки

·        Знайдіть код переробки. Адже не завжди очевидно, з якого саме матеріалу зроблені ті чи інші речі. Наприклад, є аж 7 видів пластику, з якого можуть бути виготовлені побутові предмети.

·        Збирайте та сортуйте лише чисту сировину (без залишків їжі та жиру). Упаковку з-під молока,  йогурту чи кефіру треба промити водою, а з-під газованих напоїв – не треба. Тобто, пляшечку чи банку Coca-Cola мити не доведеться.

·        Все сміття слід ущільнювати, щоб воно займало менше місця. Тож не лінуйтеся стискати пляшки, баночки чи коробки.

·        Папір, який можна переробляти: картон, офісний папір, газети та журнали зошити, альбоми, листівки, будь яка паперова упаковка тощо. Не підлягають прийому та переробці: чеки, серветки, одноразові паперові стаканчики, пергамент, забруднений їжею, жиром, рідиною папір.

·        Із металевих відходів переробляються алюмінієві та консервні бляшанки, металеві кришки.

·        З пластиком все дещо складніше, адже він буває різних видів. Тому тут важливо дивитися на згадуваний  код переробки, який зазвичай можна знайти на дні пляшечки чи контейнера. Пляшки з-під Coca-Cola – це РЕТ, код переробки 1.

·        Вироби з різних видів матеріалу потрібно розділити на ці види.