Ранок, сонячний чи хмурий, дзеленчання будильника… ти розплющуєш очі і, сонний, читаєш стрічку новин або статуси в соціальних мережах. Далі – звична ранкова рутина, у якій знаходиться місце і для склянки прохолодної води, що змиває залишки сну і бадьорить.
Так, все починається з води.

Саме вода є найважливішою рідиною для усього живого (окрім, хіба що, деяких видів анаеробних організмів). І якість води, яку ви обираєте для щоденного споживання та приготування їжі, має бути найвищою. Вода з підземних джерел визнана науковцями найчистішою та найбільш насиченою корисними мінералами, і випиваючи 2 літри такої води (2,5 літри, якщо ви – представник сильної статі) ви робите неоціненний вклад у своє здоров’я.
Саме такою є BONAQUA®. Вона видобувається на глибині 220 і 380 метрів із Сеноманського та Юрського водоносних горизонтів, що утворилися сотні мільйонів років тому. Щільні шари земних порід захищають воду цих горизонтів від зовнішнього впливу. Щільні шари земних порід захищають воду цих горизонтів від зовнішнього впливу. Від моменту видобутку до розливу у пляшки на підприємстві «Кока-Кола Беверіджиз Україна» BONAQUA® проходить лише механічну фільтрацію, таким чином її природний мінеральний склад залишається незмінним, яким його створила природа. 
water-source

BONAQUA® проходить перевірку у відділі якості за 15 показниками та повністю відповідає жорстким вимогам Системи якості компанії «Кока-Кола», яка висуває однакові вимоги та норми до своєї продукції в усіх 206 країнах, де продаються напої компанії.
У 2013 році на полицях українських магазинів з’явилася оновлена BONAQUA® у пляшці особливої еко-форми що дозволяє використовувати на 20% менше пластику для її виробництва. Це, в свою чергу дає значну економію природних ресурсів.
До того ж, так
і пляшки зручніше утилізувати, адже вони легко скручуються.
Для компанії Кока-Кола дуже важливим є і питання раціонального використання водних ресурсів. Саме тому ми поширюємо інформацію про способи збереження води серед українців і саме для цього ми проводимо багато цікавих та інтерактивних заходів, пов’язаних із розумінням ролі і значення води у повсякденному житті кожного з нас. Протягом п'яти років ми співпрацюємо з Водно-інформаційним центром (Музеєм Води). Більше про це можна прочитати тут.
bonaqua

Хочеться ще раз нагадати всім - де б ми не були, що б ми не робили, завжди варто пам’ятати, що все живе на Землі пішло з води. І тому нам треба любити і поважати воду  та турбуватися про джерела і водойми.