Є певні речі, якими людина користується щодня. Телефон, ліжко, транспорт, їжа, одяг. Але, напевно, найголовнішим з усього цього  у буденному житті є вода. Саме вона є первинною рідиною для усього живого.

Для компанії Кока-Кола дуже важливим є питання раціонального використання водних ресурсів. Саме тому ми поширюємо інформацію про способи збереження води серед українців і саме для цього ми проводимо багато цікавих та інтерактивних заходів, пов’язаних із розумінням ролі і значення води у повсякденному житті кожного з нас.

BONAQUA logo

Так, наприклад, ТМ «BONAQUA», один із брендів компанії Кока-Кола в Україні, співпрацює з Водно-інформаційним центром (Музеєм Води) з 2009 року. Основні напрями спільної роботи - забезпечення розуміння кожною людиною проблем водного середовища та зміна ставлення до водних ресурсів. 

Щороку спільними зусиллями команди Водно-інформаційного центру та ТМ «BONAQUA» проводиться три Дні відкритих дверей. У ці дні Музей відвідує близько 1500 осіб. Дні відкритих дверей традиційно відбуваються з нагоди Всесвітнього Дня Води, Дня Києва та Дня Незалежності України та супроводжуються веселою розважальною програмою.

Святкування Міжнародного дня води у всьому світі відзначаються проведенням різних освітніх програм, активацій та наукових конференцій. В Україні ж день Води набуває широкого розголосу завдяки активній позиції і проведенню громадських заходів, у тому числі – й у Водно-інформаційному центрі. 

Відвідувачі Центру можуть знайти для себе багато корисної і цікавої інформації про те, звідки береться вода, яким є стан водних ресурсів у природі на сьогоднішній день, як їх можна очистити та, найголовніше, як ощадливо її використовувати, щоб залишилось вдосталь ще й для наступних поколінь.

До речі, у квітні 2011 року ТМ «BONAQUA» та Водно-інформаційний центр разом зустрічали мільйонного відвідувача. Ним став 27-річний киянин Олег Кулик. В нагороду він отримав можливість помилуватись панорамою весняного Києва з оглядового майданчика на даху водогінної вежі на висоті 127 метрів над рівнем Дніпра. Також йому вручили посвідчення мільйонного відвідувача, а ТМ «BONAQUA» подарувала переможцю місячний запас природної питної води.                         

Хочеться ще раз нагадати всім - де б ми не були, що б ми не робили, завжди варто пам’ятати, що все живе на Землі пішло з води. І тому нам треба любити і поважати воду  та турбуватися про джерела і водойми.